Wpis z mikrobloga

Z takich ciekawszych historii z małej miejscowości w moich rodzinnych stronach, to jakiś czas temu lokalny menel w czasie libacji zadźgał widłami swojego ojca. Mam znajomego, który pracuje w areszcie gdzie koleś siedział. Zgadnijcie jaką tam dostał ksywę.


#heheszki #truestory
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@paszczur: to jest straszne, a ja narzekam na pijaczków osiedlowych, co przeklinają i drą mordę do 22 a potem impreza majster każe wszystkim #!$%@?ć do domów, bo cisza nocna...
  • Odpowiedz
@Wloczykij2: @paszczur: @MangoZjem: @VicStrlg:
Przypomniała mi się jeszcze jedna historia, ale mało medialna więc raczej ciężko będzie informację znaleźć.
Zostajemy w tej samej gminie, ale inna miejscowość, taka typowa po-PGR-owska pipidówa gdzie to psy dupami szczekają.
Koleś chodził ze mną do gimnazjum do równorzędnej klasy. W temacie ksyw - mówili na niego Globus - nie mam pojęcia dlaczego. W każdym razie karakan jakich mało,
  • Odpowiedz
  • 0
U nas była akcja że koleś bił żonę po pijaku to ojciec tej babki się któregoś razu wkurzyl i dźgnął nożem zięcia, na co zięć wyciągną nóż że swoich bebechów i oddał teściowi tym samym :D Przyjechało pogotowie, zabrali ich do szpitala. Matka z córką przychodzą sprawdzić co i jak a tu geniusze lekarze i pielęgniarki ułożyłi chorych w jednej sali, na sąsiednich łóżkach xD całe szczęście że baby szybko to ogarnęły
  • Odpowiedz
@cesares: Nie widzę nic nadzwyczajnego. Jakby ojciec pił to nic by mu się nie stało. W miejscowości, w której dorastałem widziałem takie akcje, że autentycznie wierzę że żule mają kody na nieśmiertelność.
  • Odpowiedz
@cesares: @Wloczykij2 @paszczur @MangoZjem @VicStrlg U mnie jest rodzinka pijaczków, mieli pięcioro dzieci. Jeden ich syn chodzil ze mną do klasy. Dwójka dzieci utopiła się już w wieku 4-5 lat w odstępie roku (łowili ryby czy tam co, bo raz rodzinka #!$%@?ła nawet łabędzia). Kolejny syn w wieku 16 lat zaćpał się klejem. Mój rówieśnik już w czwartej klasie stracił dwa palce a resztę miał niesprawną,
  • Odpowiedz