Wpis z mikrobloga

Cytuję:

Zdjęcie zostało zrobione w zeszłym roku w Radomiu podczas manifestacji. Mój kolega został napadnięty przez 4 tchórzliwych #!$%@? z młodzieży wszchpolskiej. Dzielnie się bronił pomimo, że było ich 4 i przewrócili go na chodnik. Zdjęcie doskonale to dokumentuje.

I teraz zaczyna się robić "ciekawie". Oto jakie zarzuty mu dzisiaj przedsawiono:


"Chcecie się pośmiać? Oto przedstawione mi zarzuty:

"W dniu 24 czerwca 2017 roku w Radomiu przy ul. Żeromskiego brał udział w bójce z innymi ustalonymi osobami, w czasie której zadawał ciosy nogami oraz przewracał na ziemię, czym naraził uczestników tej bójki na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo nastąpienie skutku określonego w art. 156 par. 1 lub art 157 par. 1 kk, tj. o przestępstwo z art. 158 par. 1 kk."

Biedni wszechpolscy młodzieńcy, których niechcący skopałem leżąc na plecach są tak słabi, że musi ich bronić naczelny prokurator Rzeczypospolitej."

Wygląda na to, że według policji i prokuratury, jak Cię napadną i przewrócą, to masz się nie bronić i nie kopać...

Tak to jest, jak miernoty i szmaty liżą dupę władzy. Przyjdzie na was pora gnidy.

EDIT: autor zdjęcia - Filip Błażejowski


Obywatelu! Pobij się sam!

#neuropa #bekaznarodowcow #bekazprawakow
r.....y - Cytuję:
 Zdjęcie zostało zrobione w zeszłym roku w Radomiu podczas manifest...

źródło: comment_jl3lbwN6YZadstg7UEXJi0egq8iLsPMr.jpg

Pobierz
  • 61
@rrdzony:

pewnie prowokował na takiej samej zasadzie jak kobieta prowokuje sprawców gwałtu


W tym rzecz że łatwo ocenić na podstawie jednego zdjęcia i ckliwego posta z fb. Z tego co widziałem to nie ma nagranego początku tej bójki, nie wiadomo kto zaczął. MW nie jest święta i nie byłoby zaskoczeniem jeżeli oni by zaczęli, ale równie dobrze mógł zacząć kodziarz.