Wpis z mikrobloga

Cytuję:

Zdjęcie zostało zrobione w zeszłym roku w Radomiu podczas manifestacji. Mój kolega został napadnięty przez 4 tchórzliwych #!$%@? z młodzieży wszchpolskiej. Dzielnie się bronił pomimo, że było ich 4 i przewrócili go na chodnik. Zdjęcie doskonale to dokumentuje.

I teraz zaczyna się robić "ciekawie". Oto jakie zarzuty mu dzisiaj przedsawiono:


"Chcecie się pośmiać? Oto przedstawione mi zarzuty:

"W dniu 24 czerwca 2017 roku w Radomiu przy ul. Żeromskiego brał udział w bójce z innymi ustalonymi osobami, w czasie której zadawał ciosy nogami oraz przewracał na ziemię, czym naraził uczestników tej bójki na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo nastąpienie skutku określonego w art. 156 par. 1 lub art 157 par. 1 kk, tj. o przestępstwo z art. 158 par. 1 kk."

Biedni wszechpolscy młodzieńcy, których niechcący skopałem leżąc na plecach są tak słabi, że musi ich bronić naczelny prokurator Rzeczypospolitej."

Wygląda na to, że według policji i prokuratury, jak Cię napadną i przewrócą, to masz się nie bronić i nie kopać...

Tak to jest, jak miernoty i szmaty liżą dupę władzy. Przyjdzie na was pora gnidy.

EDIT: autor zdjęcia - Filip Błażejowski


Obywatelu! Pobij się sam!

#neuropa #bekaznarodowcow #bekazprawakow
r.....y - Cytuję:
 Zdjęcie zostało zrobione w zeszłym roku w Radomiu podczas manifest...

źródło: comment_jl3lbwN6YZadstg7UEXJi0egq8iLsPMr.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ten kolaz zdjęć dalej nie potwierdza "alternatywnych" (xD) opisów i relacji. wciąż widać kolesia broniącego się przed atakiem kilku kretynów.

@kuklinsky: a ja też nie zamierzałem nim potwierdzać ani zaprzeczać czegoś co jest moją prywatną wiedzą w tym temacie. A nieprywatnie - jak widać, sąd również dowiedział się czegoś więcej, skoro postawił zarzuty "sympatykowi KOD-u".
Jeszcze mam otwarte, to podrzucę w temacie:
http://narodowcy.net/radom-prokuratura-stawia-zarzuty-czlonkowi-kod/
jakkolwiek nie stamtąd pochodzi moja prywatna wiedza.
Wracając do twojej
  • Odpowiedz
@kuklinsky:

Mozna zrobić research


Jak wyglądał twój research? Przejrzałeś nagrania z monitoringu, przeprowadziłeś wywiad ze świadkami(nie z KODu lub z MW), a może sam byłeś naocznym
  • Odpowiedz
skąd wiedza o ich intelekcie?

przynależność do MW nie jest wystarczającym dowodem?

@kuklinsky: Jest. Ale w sprawie twojego intelektu.

. i jeszcze pewnie jeden z tej czwórki (z dublina - pdk ;)) wlasnie pomagał staruszce z zakupami przejść na drugą stronę ulicy, tylko zły kodziarz pomiędzy jedną a drugą porcją gulaszu z niemowląt postanowił zaatakować
  • Odpowiedz
@kuklinsky: Jeżeli oceniasz intelekt innych na podstawie ich przynależności do organizacji bądź sympatyzowania z organizacją (jaka by nie była), to twój intelekt mocno szwankuje. Ponieważ nie tylko jest to błędne kryterium, ale błąd rozumowania jest tak oczywisty, że dziecko w przedszkolu by go wyłapało.
  • Odpowiedz
Jeżeli oceniasz intelekt innych na podstawie ich przynależności do organizacji bądź sympatyzowania z organizacją (jaka by nie była)

@krzychol66: ale wiesz, ze sprzyjanie pogladom prawicowym/konserwatywnym zostało udowodnione jako jeden objawów niskiego intelektu?
  • Odpowiedz
@kuklinsky: O części z chłopaków na zdjęciu wiem, że byli ubiegłorocznymi maturzystami i że wyniki ich matur łapały się w górnym 5 centylu. W odniesieniu do ogólnopolskiej populacji ubiegłorocznych maturzystów oczywiście. Mam to za oczywisty dowód niskiego intelektu tychże chłopaków.
Zmień dostawcę lolcontentu zwanego dla niepoznaki "udowodnieniem".
  • Odpowiedz
@krzychol66: xD
raz, ze matura jako wyznacznik czegokolwiek xD a jesli juzto: dwa - tzw. nowa matura to jakiś smiech. sprobowali by zdać tą starą, sprzed reformy handkego, wtedy mozemy pogadac :3
  • Odpowiedz
@krzychol66: lolcontent to mam tu na wykopie jak czytam prawackie wypociny xD
a udowadnianiem tego zajeli się ci smieszni panowie z literkami przed nazwiskiem na które musieli troche popracowac. Inni nie do konca wierzyli, wiec przeprowadzono te badania jeszcze pare razy i wyszlo to co widać, np tu na wykopie: prawactwo = nizsza sprawność w intelekcie :3
  • Odpowiedz
@kuklinsky: No to dawaj tych śmiesznych panów ze śmiesznymi literkami i ich badania.
Tak jak uczyli na zajęciach z bibliotekoznawstwa: autor (z wszystkimi śmiesznymi literkami), tytuł, wydawnictwo, miejsce i rok wydania, strona, cytat.
Nie krępuj się, człowieku z wysoką sprawnością intelektualną...
...i jeszcze wyższym mniemaniem o sobie...
  • Odpowiedz
@kuklinsky: No i beka z ciebie.
Jakby ten nieszczęsny profesur Stankov zobaczył takiego okaza "inteligencji" lewackiej jak ty i zobaczył, do czego używasz jego badań, to by się zastrzelił.
Słyszałeś kiedyś o metodologii badań statystycznych?
  • Odpowiedz
@kuklinsky: Nie, to ty nie zrozumiałeś.
Nie rozumiesz metodologii. Nie rozumiesz statystyki. Nie rozumiesz badań, na które się powołujesz. Nie rozumiesz ich ograniczeń.
W związku z tym wyciągasz tak fałszywe i absurdalne wnioski, że można pęknąć ze śmiechu.
Owszem, mógłbym próbować udzielić ci kilku korepetycji - ale jak sam zauważyłeś - to kosztuje.

W każdym razie, jeżeli z jednostkowych badań wskazujących na ujemną (-0,18) korelację między inteligencją a religijnością w
  • Odpowiedz
@krzychol66: tak, dokladam do jeszcze tego anecdatę, czyli wypowiedzi i przemyslenia przecietnego prawaka/konserwy z wykopu/wszelkiej prawackiej portalozy z jakimi dane mi sie bylo spotkac na przestrzeni lat.
obstaje wciaz przy swoim, a twoja znajomosc terminologii wciaz nie poprawia sytuacji :#
  • Odpowiedz