Wpis z mikrobloga

Cytuję:

Zdjęcie zostało zrobione w zeszłym roku w Radomiu podczas manifestacji. Mój kolega został napadnięty przez 4 tchórzliwych #!$%@? z młodzieży wszchpolskiej. Dzielnie się bronił pomimo, że było ich 4 i przewrócili go na chodnik. Zdjęcie doskonale to dokumentuje.

I teraz zaczyna się robić "ciekawie". Oto jakie zarzuty mu dzisiaj przedsawiono:


"Chcecie się pośmiać? Oto przedstawione mi zarzuty:

"W dniu 24 czerwca 2017 roku w Radomiu przy ul. Żeromskiego brał udział w bójce z innymi ustalonymi osobami, w czasie której zadawał ciosy nogami oraz przewracał na ziemię, czym naraził uczestników tej bójki na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo nastąpienie skutku określonego w art. 156 par. 1 lub art 157 par. 1 kk, tj. o przestępstwo z art. 158 par. 1 kk."

Biedni wszechpolscy młodzieńcy, których niechcący skopałem leżąc na plecach są tak słabi, że musi ich bronić naczelny prokurator Rzeczypospolitej."

Wygląda na to, że według policji i prokuratury, jak Cię napadną i przewrócą, to masz się nie bronić i nie kopać...

Tak to jest, jak miernoty i szmaty liżą dupę władzy. Przyjdzie na was pora gnidy.

EDIT: autor zdjęcia - Filip Błażejowski


Obywatelu! Pobij się sam!

#neuropa #bekaznarodowcow #bekazprawakow
r.....y - Cytuję:
 Zdjęcie zostało zrobione w zeszłym roku w Radomiu podczas manifest...

źródło: comment_jl3lbwN6YZadstg7UEXJi0egq8iLsPMr.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rrdzony to tylko jeden kadr, bez kontekstu całego zdarzenia. Pewnie sam wdał się w pyskówkę i w bójkę, dostał po gębie, za udział w bójce dostał zarzuty i teraz próbuje robić z siebie męczennika.
  • Odpowiedz
to tylko jeden kadr, bez kontekstu całego zdarzenia

@wjtk123: czterech kretynów kopie jednego leżącego kolesia. taaa, nie ma co panikować, nic sie nie stało, sam sie prosił o to...
#!$%@? prawactwa nei zna granic
  • Odpowiedz
@kuklinsky: A może 10 sekund wcześniej on i kilku innych zaatakowało w ten sposób inną osobę? Może dwa metry dalej antifiarze okładają kogoś innego w taki sam sposób? Może to po prostu część bójki i tak się złożyło, że w tym danym momencie przegrywali? Dostał zarzut, bo zapewne sytuacja wyglądała tak jak opisałem powyżej. Być może narodowcy też go dostali. Niestety zbyt dobrze znam modus operandi fanatycznej lewicy żeby bezrefleksyjnie
wjtk123 - @kuklinsky: A może 10 sekund wcześniej on i kilku innych zaatakowało w ten ...

źródło: comment_lJ388f1Cc5fpshMHAycvsbS5UVr0CIqo.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@wjtk123: jest cały opis tego zajścia i są swiadkowie potwierdzający mój opis - czyli czterech kretynów glanuje kolesia za transparent. Mozna zrobić research, ale po #!$%@?, skoro lepiej popozować na sprawiedliwego mędrca szpanując fałszywym symetryzmem i #!$%@?ć w ofiare, bo a nuż sprowokowała pyskówką.
  • Odpowiedz
jest cały opis tego zajścia i są swiadkowie potwierdzający mój opis - czyli czterech kretynów glanuje kolesia za transparent.


@kuklinsky: Są też alternatywne opisy i relacje. W dużym skrócie: dwóch prowokatorów - jeden przebrany za KODziarza, drugi za wszechpolaka odegrało scenkę rodzajową przed umówionym fotografem. Kilku wszechpolaków dało się nabrać, sprowokować i wzięło udział w przepychance. Nikomu nic się nie stało, ale udało się zrobić ładne zdjęcie i zadymę na
  • Odpowiedz
@rrdzony:
Te zdjęcie wzbudzają emocje, ale nic nie mówi o okolicznościach sytuacji.
Jeśli prokuratura postawiła takie zarzuty, to sugeruje że koleś pozował do tego zdjęcia, właśnie po to żeby @rrdzony mógł je dodać na wykop i na FB i w inne miejsca i grillować z resztą neuropy załamując ręce i wykrzykując co jakiś czas "łolaboga" i "skandal!"

Tak lewica produkuje swoich bohaterów, bo prawdziwych nie ma.
dendrofag - @rrdzony:
Te zdjęcie wzbudzają emocje, ale nic nie mówi o okolicznościac...

źródło: comment_BNqmXbUTry3ke26xb9yEs3Ccx75lIvKE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Strajca_Wjelkjej_Bolzgi:
Oj nie, żadne sznurki, wystarczy sprowokować, na przykład sprzedać lepę w karczycho, dorzucić jeszcze jakiś obraźliwy tekst i czekać aż spadnie słuszna kara w postaci oklepu.
W międzyczasie jeszcze trzeba krzyknąć coś w stylu "przygotuj się" do fotografa.
  • Odpowiedz