Wpis z mikrobloga

Się wk@rwiłem z rana na katoli.

Pamiętacie zapewne, jak zastąpiono program dofinansowań do zabiegów In Vitro programem wspierania rozrodczości. No to na ten nowy katolicki program wydano do tej pory 23mln PLN i urodziło się dzięki niemu Z E R O dzieci. Tak przynajmniej wynika z nieudostępnienia tych danych. Czyli wydano 215tys PLN na jedną zgłoszoną do programu parę, po czym gdy leczenie było nieskuteczne... uwaga teraz będzie mocne... wysyłano ich na zabiegi In Vitro bez dofinansowania oczywiście.

Ludzie opamiętajcie się błagam bo to jakiś absurd. Dla przypomnienia program In VItro kosztując 63mln PLN zaowocował 6tys urodzeń!

Tyle prawackiego gadania o depopulacji, małym wskaźniku urodzeń względem imigrantów, a tolerowane jest takie absurdalne rozwiązanie tylko dlatego, że popiera je kościół. 23mln wyrzucono w błoto, a mogło się dzięki tym pieniądzom urodzić 2tys dzieci z In Vitro. Gdzie tu logika? Gdzie sens takiego działania? Nie żal wam wyrzucać kasy na udawanie, że katolskie metody wspierania zapłodnienia są skuteczne?

Znalezisko - https://www.wykop.pl/link/4418727/kosztowal-23-miliony-zlotych-skorzystalo-107-par-nik-chce-wyjasnien-w/

#bekazkatoli #bekazprawakow #bekazpodludzi #neuropa #medycyna #polska #gimboateizm
  • 174
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Nie chcę tutaj odnosić się do kwestii religijnych, nie krytykuję również in-vitro, jednakże chcę odnieść się do tego programu rozrodczości. Jeśli dobrze czytałem, miał on polegać na zastosowaniu naprotechnologii. Nie można uznać, że jest ona nieskuteczna, ponieważ przy zastosowaniu tej metody leczenia kobiety, które dotąd nie mogły mieć dzieci zachodzą w ciążę. Tylko, że leczenie, aby dało pozytywne skutki musi trwać około dwóch lat - skuteczność 40-50%. I często
  • Odpowiedz
@lakukaracza_ Nie popieram tego programu, bo to jakiś pic na wodę, ale in vitro jest procederem absolutnie niemoralnym (eugenika, zabijanie zarodków i inne) i nigdy nie powinien być finansowany z państwowej kasy.
  • Odpowiedz
ale in vitro jest procederem absolutnie niemoralnym


@dr_zajac: Dla Ciebie niemoralne, dla mnie moralne. Nie jest ścigane z kodeksu karnego więc czemu masz mi tego zakazywać? Nikt Ciebie nie zmusza, jeżeli dla ciebie to niemoralne to nie korzystaj, ale nie zabraniaj innym tylko dlatego, że mają inne poglądy.

Zabijanie zarodków nie jest dla mnie niemoralne. Eugenika także, ba, jest nawet konieczna do przetrwania ludzkości jako gatunku. Nie wyobrażam sobie kolonizacji
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: chciałam sobie jeszcze z niektórymi podyskutować, chyba z sześć razy pisałam komentarze od nowa i je kasowałam, bo ja pierdziele, szkoda strzępić ryja xD Na świecie chcą kolonizować Marsa, wymyślają najróżniejsze wynalazki, nauka idzie do przodu jak szalona, a u nas ludzie mają problem etyczny z In Vitro, nie mając problemu etycznego z napychaniem szamanom kieszenie. Modyfikacja ciała jest niedopuszczalna, ale gdy takiemu rękę upierdzieli, to pierwszy leci po
N.....r - @lakukaracza_: chciałam sobie jeszcze z niektórymi podyskutować, chyba z sz...

źródło: comment_ASbYHWJad4NHrScrSgFG6Ms0riLKMstq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz