Wpis z mikrobloga

Się wk@rwiłem z rana na katoli.

Pamiętacie zapewne, jak zastąpiono program dofinansowań do zabiegów In Vitro programem wspierania rozrodczości. No to na ten nowy katolicki program wydano do tej pory 23mln PLN i urodziło się dzięki niemu Z E R O dzieci. Tak przynajmniej wynika z nieudostępnienia tych danych. Czyli wydano 215tys PLN na jedną zgłoszoną do programu parę, po czym gdy leczenie było nieskuteczne... uwaga teraz będzie mocne... wysyłano ich na zabiegi In Vitro bez dofinansowania oczywiście.

Ludzie opamiętajcie się błagam bo to jakiś absurd. Dla przypomnienia program In VItro kosztując 63mln PLN zaowocował 6tys urodzeń!

Tyle prawackiego gadania o depopulacji, małym wskaźniku urodzeń względem imigrantów, a tolerowane jest takie absurdalne rozwiązanie tylko dlatego, że popiera je kościół. 23mln wyrzucono w błoto, a mogło się dzięki tym pieniądzom urodzić 2tys dzieci z In Vitro. Gdzie tu logika? Gdzie sens takiego działania? Nie żal wam wyrzucać kasy na udawanie, że katolskie metody wspierania zapłodnienia są skuteczne?

Znalezisko - https://www.wykop.pl/link/4418727/kosztowal-23-miliony-zlotych-skorzystalo-107-par-nik-chce-wyjasnien-w/

#bekazkatoli #bekazprawakow #bekazpodludzi #neuropa #medycyna #polska #gimboateizm
  • 174
Tak przynajmniej wynika z nieudostępnienia tych danych. @lakukaracza_ tak szczerze to trochę słaba logika. Zresztą w samym linkowanym artykule : >rekomendowanej w ramach programu narodowego klinice pani Karolina usłyszała, że jeśli nie zajdzie w ciążę, to zostanie wysłana na in vitro. Przez państwo nierefundowane. *Na szczęście udało się bez in vitro.*
@lakukaracza_: specjalnie wchodzę w takie wpisy, gdzie jest jak na tacy wytknięte zacofanie i zaściankowość tego kościelnego państwa. Wchodzę tylko po to aby poczytać wpisy takich dzbanów typu @johny-kalesonny, który będzie się zasłaniał etyką XD
Etyka i modlitwa z pewnością załatwią problem ujemnego przyrostu naturalnego i starzejącego się społeczeństwa. Potem będzie płacz, że trzeba jednak przyjmować uchodźców, bo nie ma kto pracować
Katolicy są jak dzieci - zasłaniają oczy rączkami
Pokazuje tylko, że jest inne rozwiązanie problemu dla takich osób.


@mroznykasztan: Nie jest. Dla mnie by nie było to rozwiązanie. Napiszę nawet dlaczego dla takiego lewaka ateisty i antyklerykała tak ważne było (bo już mam) posiadanie własnego potomstwa. Ale zacząć musimy od początku. Od SAMEGO początku.

Najstarsza znana ziemska materia pochodzenia biogenicznego datowana jest na 3,7 mld lat. Czyli przez prawie 4mld lat z 14mld istnienia wszechświata każdy mój przodek zdążył
@johny-kalesonny: to wyjaśnij mi na czym polega problem etyczny w stosowaniu in-vitro?

Problem in vitro i w ogole modyfikowania ludzi

XDDDD #!$%@? jak klecha na prowincji XDDDD
Najpierw się dowiedz czym jest in-vitro a potem wygłaszaj swoje gówno opinie.

Nie chcialbym by moje wnuki zyly w dystopii przez opinie krotkowzrocznych idiotow, ktorzy nawet nie rozumieja istoty problemu


@johny-kalesonny: dobra - nikt nie jest aż tak głupi - wziąłem zarzudkę XD