Wpis z mikrobloga

Się wk@rwiłem z rana na katoli.

Pamiętacie zapewne, jak zastąpiono program dofinansowań do zabiegów In Vitro programem wspierania rozrodczości. No to na ten nowy katolicki program wydano do tej pory 23mln PLN i urodziło się dzięki niemu Z E R O dzieci. Tak przynajmniej wynika z nieudostępnienia tych danych. Czyli wydano 215tys PLN na jedną zgłoszoną do programu parę, po czym gdy leczenie było nieskuteczne... uwaga teraz będzie mocne... wysyłano ich na zabiegi In Vitro bez dofinansowania oczywiście.

Ludzie opamiętajcie się błagam bo to jakiś absurd. Dla przypomnienia program In VItro kosztując 63mln PLN zaowocował 6tys urodzeń!

Tyle prawackiego gadania o depopulacji, małym wskaźniku urodzeń względem imigrantów, a tolerowane jest takie absurdalne rozwiązanie tylko dlatego, że popiera je kościół. 23mln wyrzucono w błoto, a mogło się dzięki tym pieniądzom urodzić 2tys dzieci z In Vitro. Gdzie tu logika? Gdzie sens takiego działania? Nie żal wam wyrzucać kasy na udawanie, że katolskie metody wspierania zapłodnienia są skuteczne?

Znalezisko - https://www.wykop.pl/link/4418727/kosztowal-23-miliony-zlotych-skorzystalo-107-par-nik-chce-wyjasnien-w/

#bekazkatoli #bekazprawakow #bekazpodludzi #neuropa #medycyna #polska #gimboateizm
  • 174
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lakukaracza_ ty no tu sie zgadzam z tobą i moglbym z toba zbic piatke w tej kwestii.. tez jestem za in vitro. Ludzie nie sa zero-jedynkowi. Mimo, ze jestem wierzącym chrześcijaninem, to również jestem wdzięczny naukowym osiągnięciom i nie jestem w tym jedyny
  • Odpowiedz
@Tukan_Marcin: Dlaczego nie? Dzieci czyli nowi obywatele to jest jeden z najważniejszych zasobów dla państwa. To jest to samo czym jest pracownik dla przedsiębiorstwa. Bo państwo to praktycznie przedsiębiorstwo a nie jakiś magiczny twór. Bez rąk do pracy nie zrobisz nic. I skądś siłę roboczą trzeba wziąć a skoro nasi nie rodzą to jedyna inna droga to imigranci albo powolne wymieranie narodu. Wolisz mieć ciapatych sąsiadów za parę lat czy
  • Odpowiedz
  • 2
@czy_kitku_wolno_do_nieba ja wiem z doświadczenia jak może człowieka wyniszczyc bezskuteczne staranie się o dziecko. Znam kilka par, które nadal się starają i całkowicie się z Tobą zgadzam. Kto nie doświadczył, to sorry ale gowno wie.
Grarulacje i dużo zdrowia dla małej
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Zdegenerowana do szpiku kości organizacja, która:
-kryje pedofilów w swoich szeregach
-zaprzecza fundamentom własnej religii gromadząc bogactwa i namawiając do nienawiści
-w każdym kraju w którym działa miesza się do polityki i manipuluje wiernymi
-w przeszłości dokonywała licznych ludobójstw i prześladowań
będzie mówić komuś że nie powinien dokonywać invitro bo to nieetyczne. Chyba tylko katolik może być takim hipokrytą. Jeśli chrześcijański Bóg istnieje to będziecie się razem ze swoimi
  • Odpowiedz
dlaczego w XXI wieku dalej ludzie słuchają bezwzględnie kościoła?


@Flippy88: Bo świat ich przerasta i szukają łatwych prostych rozwiązań, a jeszcze lepiej by ktoś im mówił co mają robić bo myślenie męczy.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Najzabawniejsza w całej tej szopce jest nazwa "NAPROTECHNOLOGIA". Prawaki już nawet nazwy wymyślają takie, że brzmią kłamliwie, bo sugerują jakiś związek z nauką, a są zbiorem guseł i zabobonów.
  • Odpowiedz