Wpis z mikrobloga

Się wk@rwiłem z rana na katoli.

Pamiętacie zapewne, jak zastąpiono program dofinansowań do zabiegów In Vitro programem wspierania rozrodczości. No to na ten nowy katolicki program wydano do tej pory 23mln PLN i urodziło się dzięki niemu Z E R O dzieci. Tak przynajmniej wynika z nieudostępnienia tych danych. Czyli wydano 215tys PLN na jedną zgłoszoną do programu parę, po czym gdy leczenie było nieskuteczne... uwaga teraz będzie mocne... wysyłano ich na zabiegi In Vitro bez dofinansowania oczywiście.

Ludzie opamiętajcie się błagam bo to jakiś absurd. Dla przypomnienia program In VItro kosztując 63mln PLN zaowocował 6tys urodzeń!

Tyle prawackiego gadania o depopulacji, małym wskaźniku urodzeń względem imigrantów, a tolerowane jest takie absurdalne rozwiązanie tylko dlatego, że popiera je kościół. 23mln wyrzucono w błoto, a mogło się dzięki tym pieniądzom urodzić 2tys dzieci z In Vitro. Gdzie tu logika? Gdzie sens takiego działania? Nie żal wam wyrzucać kasy na udawanie, że katolskie metody wspierania zapłodnienia są skuteczne?

Znalezisko - https://www.wykop.pl/link/4418727/kosztowal-23-miliony-zlotych-skorzystalo-107-par-nik-chce-wyjasnien-w/

#bekazkatoli #bekazprawakow #bekazpodludzi #neuropa #medycyna #polska #gimboateizm
  • 174
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lakukaracza_ To nie poronienie jest problemem etycznym tutaj (ale tez jest roznica miedzy celowym poronieniem/zabiciem zarodka, a przypadkowym poronieniem - Twoj argument jest tak zenujaco bezsensowny, jak "Ludzie umieraja w samotnosci i nikt o tym nie wie, czemu wiec nie mozna ich zabijac. Katolskie #!$%@?").

Glownym problemem jest dazenie do takiego spoleczenstwa jak w Gattace. Gowno, nie etyka
  • Odpowiedz
@Nidor: 500+ miało głównie cel polityczny a nie jakieś tam urodzenia. Na następnych wyborach będzie licytacja kto da więcej. Taka smutna rzeczywistość demokracji.
  • Odpowiedz
@raczej_schizotypal ale #!$%@? chłopie. 6 lat staraliśmy się o dziecko podejmując każde możliwie medyczne leczenie bo invitro to jest coś co lekarze proponują na końcu. W listopadzie rodzi nam się córeczka. Ja mam takie szczęście że stać mnie na to i nie było problemem wydanie pewnie gdzieś około 50 000 zł by stać się ojcem ale współczuję parom których nie stać. Kto tego nie przeżył gówno wie. Ponadto to moje dziecko,
  • Odpowiedz
Nie żal wam wyrzucać kasy na udawanie, że katolskie metody wspierania zapłodnienia są skuteczne?

@lakukaracza_: Tu nie chodzi o udawanie. Wszyscy wiedzą, że nie są skuteczne. Chodzi o to aby odpowiedni ludzie zarobili. A, że oni nie są "lewakami" to mogą podatnika na hajs trzepać. Tak jest po bożemu i patriotycznie.
  • Odpowiedz
Dążę do tego by uciec z tego kraju i im więcej czytam co się w tym lesie #!$%@? tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że moje myślenie jest poprawne. #!$%@? z tego chlewu obsranego gównem to jedna z lepszych decyzji jaką może Polak podjąć.

Bo od wielu lat nie widzę by Polska była krajem chroniącym i wspierającym swój naród. (°°
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: O nie. Nie wyrzucono tych pieniędzy w błoto. Ktoś je przytulił. Każda władza defrauduje miliardy złotych. Jesteśmy dymani od pokoleń. Rozliczać ich powinno się... raz a dobrze, a przynajmniej raz na jakiś czas, żeby władza miała lampkę w głowie zapalającą się i mówiącą "to może się dla mnie i dla mojej rodziny źle skończyć, może lepiej nie okradać rodaków". Ale tak nie jest, w ogóle się nas nie boją,
  • Odpowiedz