Wpis z mikrobloga

Dlaczego homoseksualiści są tak bardzo egoistyczni i nastawieni na własne szczęście? Dlaczego, wiedząc że tworzą jakiś dysfuncyjny twór, taka para decyduje się na adopcję dzieci i skazuje takie dzieci na szykany ze strony społeczeństwa? Adopcja to pół biedy, gorzej gdy dziecko jest urodzone przez surogatkę, co całkowicie wypacza ideę rodzicielstwa, bowiem rodzicem bedzie zawsze tylko JEDEN z męźczyzn. A u kobiet seksualnych jeszcze gorzej, muszą znaleźć dawce spermy i biologicznym rodzicem dziecka bedzie ktos spoza kręgu "rodziny".

Reasumując, adopcja dzieci przez homoseksualistów jest etycznie wątpliwa, a wszelkie następstwa małzenstw homoseksualnych, typu surogacja, to kpina z instytucji rodziny i polskiego prawa.

#4konserwy #neuropa #lgbt #homoseksualizm #bekazlewactwa
Pobierz h.....4 - Dlaczego homoseksualiści są tak bardzo egoistyczni i nastawieni na własne s...
źródło: comment_c9dkzgldMR6yAqzTu1YbIZPf5sQiauSK.jpg
  • 146
@ponurychlopiec: Córka Bruce'a Willisa i Demi Moore była szykanowana w szkole za swoją urodę (a raczej jej brak). Bycie dzieckiem celebryty na zachodzie nie gwarantuje nietykalności wśród rówieśników.
Adopcja to pół biedy, gorzej gdy dziecko jest urodzone przez surogatkę, co całkowicie wypacza ideę rodzicielstwa, bowiem rodzicem bedzie zawsze tylko JEDEN z męźczyzn. A u kobiet seksualnych jeszcze gorzej, muszą znaleźć dawce spermy i biologicznym rodzicem dziecka bedzie ktos spoza kręgu "rodziny".


@heterodewiant44: Co? To dziecko urodzone przez surogatkę (osobę najczęściej obcą dla pary), która w dodatku nie jest genetyczną matką (materiał genetyczny brany od anonimowej kobiety) - jest bardziej
A czemu mnie nikt nie pytał, czy naprawdę chce być wychowywany przez ojca i matkę () Od poczęcia marzyłem tylko o wychowaniu przez Eltona Johna i jego partnera, a ci bezdusznicy na siłę mnie indoktrynuja, mało tego, zmuszają mnie do wiary, kąpią mnie w jakiejś wodzie z udziałem obleśnego klechy i jeszcze wychowują mnie w tym #!$%@?, zamiast w słonecznej Kalifornii
#przegryw