Wpis z mikrobloga

Dlaczego homoseksualiści są tak bardzo egoistyczni i nastawieni na własne szczęście? Dlaczego, wiedząc że tworzą jakiś dysfuncyjny twór, taka para decyduje się na adopcję dzieci i skazuje takie dzieci na szykany ze strony społeczeństwa? Adopcja to pół biedy, gorzej gdy dziecko jest urodzone przez surogatkę, co całkowicie wypacza ideę rodzicielstwa, bowiem rodzicem bedzie zawsze tylko JEDEN z męźczyzn. A u kobiet seksualnych jeszcze gorzej, muszą znaleźć dawce spermy i biologicznym rodzicem dziecka bedzie ktos spoza kręgu "rodziny".

Reasumując, adopcja dzieci przez homoseksualistów jest etycznie wątpliwa, a wszelkie następstwa małzenstw homoseksualnych, typu surogacja, to kpina z instytucji rodziny i polskiego prawa.

#4konserwy #neuropa #lgbt #homoseksualizm #bekazlewactwa
h.....4 - Dlaczego homoseksualiści są tak bardzo egoistyczni i nastawieni na własne s...

źródło: comment_c9dkzgldMR6yAqzTu1YbIZPf5sQiauSK.jpg

Pobierz
  • 146
  • Odpowiedz
@infernus9977: Nie ma trójki, ma dwójkę RODZICÓW i 2 opiekunów, z czego 1 jest rodzicem. Reasumujac jżeli w dwójkę nie mogą mieć dzieci używając swoich narządów i zawsze będzie im potrzebna do tego kobieta, nie uważasz że to nienaturalne?
  • Odpowiedz
@heterodewiant44 zupełnie nie mam nic przeciwko homo ale w pełni zgadzam się z twoim wpisem i dziwi mnie, że tak wielu ludzi nawet nie próbuje zrozumieć.
O ile adopcja przez pary homo jest wątpliwela, tzn. może poprawić byt sieroty ale niesie też ze sobą pewne negatywne konsekwencje zarówno w rozwoju psychicznimym dziecka jak i społeczne. Sumarycznie może nawet być na plus, jednak sprowadzanie na świat nowego dziecka celowo do rodziny homo
  • Odpowiedz
@infernus9977: Jaką on niby miał alternatywę? Po prostu był zły że matka zostawiła ojca i tyle, ale przecież jak rodzice się rozwodzą to nie ma możliwości żeby wychowywał się z ojcem i matką, co najwyżej z matką i ojczymem, a to nie ma żadnych negatywnych konsekwencji?
  • Odpowiedz
@infernus9977: Jaką on niby miał alternatywę? Po prostu był zły że matka zostawiła ojca i tyle, ale przecież jak rodzice się rozwodzą to nie ma możliwości żeby wychowywał się z ojcem i matką, co najwyżej z matką i ojczymem, a to nie ma żadnych negatywnych konsekwencji?

Możesz czytać porządnie i myśleć logicznie? A zapomniałem lewaczki tego nie potrafią.
Jeżeli jest to ojczym NADAL JEST FACET + KOBIETA
Ja nie wiem
  • Odpowiedz
@Eredin

Jeśli głównym argumentem przeciwko adopcji dzieci przez gejów jest możliwe wyśmiewanie przez inne dzieci

Nie jest głównym lecz również jest istotnym czynnikiem. Choć OP tego nie napisał, głównym jest fakt, że dzieci z rodzin gdzie obecne przy wychowaniu są wzorce męskie i kobiece - matka i ojciec - radzą sobie w życiu lepiej. Lepiej się uczą i radzą sobie ze stresem, rzadziej mają problemy psychiczne, łatwiej nawiązują relacje z innymi
  • Odpowiedz
@Nagor uczy ich szacunku i tolerancji dla wszystkich, a nie każe żyć tak jak inni chcą żeby żyli? Każdy powinien być wolny, oczywiście wolność człowieka kończy się tam gdzie zaczyna drugiego, nie mniej jednak lepsze to niż wbijanie im do głów, że homoseksualizm to "tylko choroby weneryczne"
  • Odpowiedz
@heterodewiant44 Większość dzieci z adopcji jest tak wypaczona psychicznie, że najlepsze co je może spotkać, to para 2 osób, które poświęcą mu dość dużo uwagi. Przecież tych dzieci nikt nie chce, mało komu zależy na gówniaku lat 10 z patologicznej rodziny, jedynie rodzinom zastępczym, dla których jest to sposób na życie. Bo mając 12 dzieci, nie ma szans żeby poświęcać każdemu wystarczająco uwagi na pracę domową, rozmowę itd
  • Odpowiedz