Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski miejcie wy trochę rigczu. Jakiś czas temu poznałem jedną loszkę na #tinder. Pisało się z nią fajnie, więc zapadła decyzja o spotkaniu. Zdjęcie miała tylko twarzy (nie wiem czemu dałem się na to nabrać) więc nie wiedziałem jaką będzie miała figurę. Jednak po tej twarzy nie spodziewałbym się tego co miało nastąpić. Na wczorajsze spotkanie przyszła POTĘŻNA locha. W dodatku spocona i śmierdząca tym potem. Nie wiem co musiałoby się stać, żeby po tym rozmowa się idealnie kleiła. Nie mam wymagań z kosmosu, liczyłem na „szarą myszkę dla anonka”, a przykulał się wyżarty szczur. Myślę, że ze zwykłej przyzwoitości i szacunku dla czyjegoś czasu warto byłoby napomknąć coś o swojej tuszy, albo szukać tylko wśród podobnych do siebie. Ja nie mam nadwagi, jestem zadbany, podobno przystojny i na randki chodzę czysto i elegancko ubrany. Wspominam o tym, bo dziewoja dość, że wyglądała jak wyglądała, to jeszcze była ubrana w bardzo nieciekawe, powyciągane ubrania i miała tluste włosy. Sorry, ale samą osobowością wszystkiego nie da się nadrobić. W dodatku mając określone wymagania w stosunku do płci przeciwnej (a jakże, panienka miała ich całkiem sporo) należałoby samemu reprezentować jakieś minimum. Mam nadzieję, że masz tu konto i to przeczytasz, dziewczyno z #krakow
#logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #patologiazewsi #zalesie #zwiazki #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow i niestety ##!$%@?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: A co sie dziwisz Cumplu. Dziennie ma na wszystkich serwisach spolecznosciowych tyle atencji, co 50 lat temu topowe aktorki raz na kwartal na gali jakiejs. Napisze jej 30 kawalerow "bolalo jak spadlas z nieba" to nie myje wlosow przed wyjsciem na randke, przeciez dobrze wyglada. Inna sprawa jak nie dba o cialo to i o inne aspekty wygladu.