Wpis z mikrobloga

We don't want you to play with others lifes and send them here


@efilista:
To już jest niebezpieczne, bo zaczynasz narzucać (a przynajmniej chcesz) swoje poglądy innym. Co dalej? Dyktatura? Będziesz polował na matki i ojców?
  • Odpowiedz
Rozwiązaniem na problem złych ludzi nie jest zaprzestanie produkcji nowych ludzi.


@KonradLuzik:
Po pierwsze - jest. Nawet jeśli nie, to ile pokoleń i jednostek ma cierpieć jeszcze? Po drugie 'źli ludzie' to może promil całego problemu jakim jest po prostu życie. Samoreplikujące się molekuły obarczone zdolnością do odczuwania bólu, zmuszone zaspokajać potrzeby, rozwiązywać problemy, unikać nieprzyjemności których nie ma w pierwszej kolejności w niebycie nie ma!

2. Nie chcę również by ktoś bił, zaczepiał, ranił, gwałcił mnie lub inne osoby, które tego nie chcą, to też niebezpieczne? A prawo
  • Odpowiedz
To już jest niebezpieczne, bo zaczynasz narzucać (a przynajmniej chcesz) swoje poglądy innym.


@KonradLuzik:
Dlaczego więc z robienia dzieci nie robi się nic poważnego? Rodzice powołują do życia kolejną osobę, powtarzam, zdolną do odczuwania bólu, której nic nie mogą zagwarantować, ale macie problem bo ktoś się temu sprzeciwia?
  • Odpowiedz
@efilista:
Nikt nie twierdzi, że robienie dzieci nie jest poważne. Ty natomiast błędnie zakładasz, że dziecko będzie cierpieć.

nikać nieprzyjemności których nie ma w pierwszej kolejności w niebycie nie ma!

Błąd w Twoim rozumowaniu znajduję. W niebycie nie ma niczego, nie tylko bólu. W niebycie nie uniknie się bólu, ponieważ w niebycie się nie istnieje. Ból jest częścią życia. W niebycie nie ma...
  • Odpowiedz
Ty natomiast błędnie zakładasz, że dziecko będzie cierpieć.


@KonradLuzik: ...
A jesteś w stanie zagwarantować że nie będzie? (Odp. nie.) Jeśli nie, to dlaczego chcesz ryzykować czyimś życiem? Nie przewidzisz nawet czy urodzi się zdrowe, a co dopiero resztę życia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
ma ktoś link do posta w gorących w którym jeden Mirek złapał niemiłosierny ból o obrazek OPa? Później tworzył kontrargumenty i ciągle był gnojony. To było może z 3 msc temu ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@KonradLuzik: ehh, nicość to tylko metafora...

plemnik + komórka jajowa = człowiek, tak trudno do przewidzenia, że bez penis into vagina nie ryzykuje się zapłodnieniem, a w dalszej konsekwencji czyimś życiem?
  • Odpowiedz
@efilista:
Pewne jest tylko to, że bez życia nie będzie ani bólu ani szczęścia. Nikt nie mów, że życie to łatwy kawałek chleba. Jednak warto żyć, bo życie jest zajebiste ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
możesz się nawet wiesz co, jak Ci tak źle


@88chaos-STAR: zwykle jestem spokojny, ale dawno mi nikt tak nie podniósł ciśnienia. Jak małym człowiekiem trzeba być, żeby komuś choremu na depresję życzyć samobójstwa. Gardzę Tobą i mam nadzieję, że żyjesz z dala od społeczeństwa. Tfu.
  • Odpowiedz
@Sajner to się właśnie nazywa manipulacja, #!$%@? kogoś wpisami typu ludzie źli świat to #!$%@?, przekonujesz ze gatunek ludzki powinien przestać się rozmnażać, po czym stwierdzasz ze masz EPIZODY depresyjne ale ruchasz co popadnie i jeździsz autem za 200k człowiek nie wytrzymuje pisze jakieś nic nie znaczące gówno i hur dur....proszę cie pluj na chodnik a nie w moja stronę. .jaki ten wypok jest #!$%@? do szpiku kości
  • Odpowiedz