Wpis z mikrobloga

Dobra, pre-eliminacje pojeżdżone. Czas słabiutki 2:07:02. Wiem gdzie jeszcze urwać sekundę. Nie wiem jak wy to robicie że wykręcacie czasy bliskie 2 minut. Mi się wydaje że czas 2:06 to max jaki mogę wykręcić, jadać na absolutnego maxa.
Ile trzeba trenować, aby urwać jeszcze 4-5 sekund... Mi się wydaje to niemożliwe :D Chociaż mam wyjeżdżone dopiero 160 godzin.

Tatuus FA01, Silverstone

#assettocorsa #acleague
  • 15
@kowallo: Ja myślę, że warto wskoczyć na kierownicę nawet najtańszą ale z FFB - mam tu na myśli chociażby Logitech Formula Force EX, można ją wyhaczyć za mniej niż 100 zł używkę a różnica w jeździe kolosalna :)
@sumek182: dziś w pracy cały czas myślałem o kierownicy ;) Niestety wiek i rodzina blokują mnie z zakupem takich zabawek ;) No chyba że znalazłbym coś solidnego do max 100 zł, wtedy żona by zrozumiała :P
Popatrzę na tę kierę. Dzięki
@kowallo: Ja mam 30+, 500+ nie ma :P Tak czy siak moja się już chyba przekonała, że to jednak nie jest zabawa dla dzieciaków :) Udało mi się ją na tyle przekonać, że nawet mi kupiła T150 :D Bo z kobietami trzeba żyć w zgodzie :)
Ile trzeba trenować, aby urwać jeszcze 4-5 sekund...


@kowallo:
Setup samochodu. A resztę możesz wykminić na podstawie porównania telemetrii swojego czasu z najlepszym na stronie preQ.
Setup z RaceDepartament ci nic nie da bo on miał 100% gripu a my mamy 98%. Polecam ci wbić na discorda na kanał #setupy i niektórzy swoje dodali więc z tamtąd lepiej pobierać.Pozdrawiam ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)