Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Historia ku przestrodze - #zdrada to najgorsza rzecz jaką można zrobić.

Historia pewnie taka jakich wiele. Poznaje w pracy koleżankę, ma chłopaka od 2 lata. emocje opadły i szuka ekscytacji. Ja ze swoją rozstałem się pół roku temu i od tego czasu null więc jaja napuchły motzno. Nie było trudno ją uwieźć bo ćwiczę od 4 lata na siłowni i mam ponad 190 cm wzrostu więc nawet nie za bardzo musiałem się starać, sama zaproponowała "oglądanie filmu" u niej w mieszkaniu. Romans trwał 2 miesiące aż do czasu gdy w naszej firmie zaczęło brakować ludzi i do naszej firmy dołączył .. jej chłopak, który nie mógł znaleźć chwilowo pracy. Na szczęście ja i ona pracujemy w różnych działach ale mamy ze sobą kontakt - natomiast jej chłopaka przydzielono do mojego zespołu xD
No i wyobraźcie sobie jak mam się teraz czuć - czuję się jakieś ścierwo, pomimo iż to w 100% jej wina bo zdradziła swojego faceta w 80% z jej inicjatywy, ja się tylko zgodziłem. Mimo wszystko jej chłopak to spoko gość, taki cichy i miły introwertyk ale można z nim spoko pogadać, pożartować - polubiłem go. I teraz codziennie muszę patrzeć mu w oczy, nie czuję się z tym dobrze, mam mega moralniaka. Pracuje w tej fimie już 3 lata więc mój okres wypowiedzenia to 3 lata, zastanawiam się czy nie zrezygnować.

Dlatego mircy ku przestrodze: nigdy nie bzykajcie zajętych kobiet bo to do was wróci ze zdwojoną siła. Możecie sobie wmawiać, że winny jest zawsze ten kto zdradza partnera a nie kochanek jednak to nie jest prawda - zawsze oboje zdradzających jest winnych. Jest wystarczająco dużo wolnych kobiet, nie warto iść na łatwiznę.

#tinder #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 30
No i wyobraźcie sobie jak mam się teraz czuć - czuję się jakieś ścierwo

Hmmm... Czyli adekwatnie, patrząc na Twoje poczynania

Dlatego mircy ku przestrodze: nigdy nie bzykajcie zajętych kobiet bo to do was wróci ze zdwojoną siła


Strasznie musisz teraz cierpieć, biedactwo (,)

Skąd tacy ludzie się bierą?
pomimo iż to w 100% jej wina bo zdradziła swojego faceta w 80% z jej inicjatywy, ja się tylko zgodziłem


@AnonimoweMirkoWyznania: no właśnie więc gdzie tutaj twoja wina? Przecież to ona chciała zdradzić swojego faceta, ty jej do tego nie zmusiłeś. To był jej wybór więc wina jest tylko jej, jak nie ty to pewnie inny koleś by ją bolcował więc jesteś niewinny, nie powinieneś czuć się źle.