Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Historia ku przestrodze - #zdrada to najgorsza rzecz jaką można zrobić.

Historia pewnie taka jakich wiele. Poznaje w pracy koleżankę, ma chłopaka od 2 lata. emocje opadły i szuka ekscytacji. Ja ze swoją rozstałem się pół roku temu i od tego czasu null więc jaja napuchły motzno. Nie było trudno ją uwieźć bo ćwiczę od 4 lata na siłowni i mam ponad 190 cm wzrostu więc nawet nie za bardzo musiałem się starać, sama zaproponowała "oglądanie filmu" u niej w mieszkaniu. Romans trwał 2 miesiące aż do czasu gdy w naszej firmie zaczęło brakować ludzi i do naszej firmy dołączył .. jej chłopak, który nie mógł znaleźć chwilowo pracy. Na szczęście ja i ona pracujemy w różnych działach ale mamy ze sobą kontakt - natomiast jej chłopaka przydzielono do mojego zespołu xD
No i wyobraźcie sobie jak mam się teraz czuć - czuję się jakieś ścierwo, pomimo iż to w 100% jej wina bo zdradziła swojego faceta w 80% z jej inicjatywy, ja się tylko zgodziłem. Mimo wszystko jej chłopak to spoko gość, taki cichy i miły introwertyk ale można z nim spoko pogadać, pożartować - polubiłem go. I teraz codziennie muszę patrzeć mu w oczy, nie czuję się z tym dobrze, mam mega moralniaka. Pracuje w tej fimie już 3 lata więc mój okres wypowiedzenia to 3 lata, zastanawiam się czy nie zrezygnować.

Dlatego mircy ku przestrodze: nigdy nie bzykajcie zajętych kobiet bo to do was wróci ze zdwojoną siła. Możecie sobie wmawiać, że winny jest zawsze ten kto zdradza partnera a nie kochanek jednak to nie jest prawda - zawsze oboje zdradzających jest winnych. Jest wystarczająco dużo wolnych kobiet, nie warto iść na łatwiznę.

#tinder #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 30