Wpis z mikrobloga

  • 328
Kurła warszawskie ZOO robicie to BARDZO źle! Ładna pogoda, to chcieliśmy wybrać się całą rodzinką na spacer i pooglądać zwierzaki. Jest nas dwójka dorosłych z dwójką dzieci, do tego dziadkowie (z obu stron). No i co? No i zerknijcie kurła do cennika. Ktoś tam się z #!$%@? na łby pozmieniał chyba. Dla nas bilet rodzinny 80 zł (4x20 zł) , a dziadkowie płacą 120 zł (4x30 zł). Razem 200 zł za sam wstęp całą rodziną!!! Do tego doliczmy jakieś picie czy lody i mamy 300 zł wydane na niedzielny spacer. #!$%@?łem się jednym słowem. #warszawa #gorzkiezale #zalesie
  • 161
@g455 120-140 max powinno byc by sie nie czuc obrabowanym zoo plock 2 doroslych i 3 dzieci 60 zl dzieci do 3 lat free normalny 18 zl nawet gdyby brac 8 razy normalny to i tak 144 zl walą rumcajsa bo stolica
@Bouquet: weź się wal pajacu, niczego od nikogo nie dostaję bo za dużo zarabiam. W ogóle co za rozumowanie tu ludzie macie, to ręce opadają. Czy ja gdziekolwiek napisałem, że chcę czegokolwiek za darmo, albo że mi się należy bo mam dzieci? Po prostu 200 zł na wejście do ZOO całą rodziną to jest #!$%@? DROGO odnosząc to do zarobków i wasze denne pitolenie tego nie zmieni. Z jednej strony najeżdżacie
@g455 jak ludzie zarabiają po 2000-2500 jak piszesz to #!$%@? jest Was 6 dorosłych. 20 #!$%@? złote za bilet i 30 dla dziadków. To jest dniowka lub dwie jak napisałeś? Masz dobre serce i stawiasz dziadkom to co się ksztusisz. Ja to widzę w ten sposób, że płacę za siebie, żonę i dzieci. Jedni dziadkowie płacą za siebie, drudzy za siebie. We Wrocławiu podejrzewam, że drożej.
@g455: zacznę od oczywistej rzeczy:

xD

Płaczesz i krztusisz się nad retoryką innych, a jakoś do Ciebie nie dochodzi, że Twoje argumenty są z dupy.

Zoo generuje niesamowite koszty własne, a i tak nie jest tak drogo. Gdybyś miał płacić 10zł to zobaczyłbyś tam co najwyżej wszystkożerną hienę, albo jakiś Twój odpowiednik pawiana czy innej rzucającej się małpy.

Wolę nawet nie myśleć, co byś pisał o Wrocławiu (2 os dorosłe +