Wpis z mikrobloga

@Bibub: no tak tak, c---i do reklamowania samochodów, czipsów, piwska to ok, gołe małolaty w telewizji, na yt, w gazetach to też ok, ale jak kobieta wyjmie cycka, żeby nakarmić dzieciaka to larum bo jak ona śmie :D
#p-----------t
  • Odpowiedz
@Bibub: Szczerze mówiąc to nie wiem o co cały ten raban, bo ani wcale nie widuję jakoś często babek karmiących piersią, ani też nigdy nie zauważyłem aby ktoś się na to krzywił, zwracał im uwagę czy komentował jakkolwiek. Takie bzdurne manifestacje w Internecie tylko napędzają tę karuzelę i zapewne przyniosą skutek wręcz odwrotny od oczekiwanego tj. ludzie dopiero zaczną nie lubić takich manifestujących cycem swą wolność matek.

Osobiście nie widzę
  • Odpowiedz
Przrciez widok matki karmiącej piersią jest po prostu piękny.


@layla__: dla ciebie. Dla mnie jest maksymalnie niezręczny, bo przecież na c-c się gapić nie będziesz, na twarz też niezręcznie, a z drugiej strony ostentacyjnie się odwracać i unikać wzrokiem też słabo. I ok, rozumiem że potrzeba, spoko, ale dyskrecję można zachować - i nie mówię tu o chowaniu się w kiblu, ale o posadzenie się gdzieś bardziej z boku, odwrócenie
  • Odpowiedz
@apopleksja jesteś kobietą więc dla ciebie to normalne. Mnie tylko dziwi fakt, że razi to niektórych mężczyzn i jest to dla nich obrzydliwe. Sami wylizują c---i swoim kobietom nie mówiąc o tym że lubią też na nie popatrzyc na mieście/w internecie, ale matka karmiąca piersią w miejscu publicznym jest już czymś "fuj" i nie poważnym.
  • Odpowiedz