Wpis z mikrobloga

@Bibub O nie, kobieta karmi swoje dziecko gdy to jest głodne (czyli co chwila), nikt nie widzi nawet jej cycka (ktoś na tym zdjęciu widzi coś nieprawidłowego? Dziecko wszystko zasłania). I w dodatki mówi wszystkim hejterom którzy obrażają ją w internetach bez powodu, że nie będzie głodzić swojego dziecka by nie zakłócać #!$%@? wizji świata niektórych. Ja babeczkę szanuję, większość kobiet nie wytrzymuje tej presji społecznej by nie karmić dzieci naturalnym
  • Odpowiedz
@Bibub:
Jeśli razi Cię, że chodzę z Bydlakiem Śmierdzielem na wierzchu w przestrzeni publicznej - nie reaguj.
I pamiętaj obserwatorko, to Ty decydujesz, czy moje owłosione jaja są czymś obleśnym czy pięknym.
  • Odpowiedz
@Bibub: wstyd by mi było tak się obnażać. One się chyba w tym zgubiły. Wystarczy siąść na ławce, zasłonić cycka bluzą, kurtką czy szalem i wszystkim jest komfortowo, a mnie w szczególności.
  • Odpowiedz
@tab04: sranie nie jest tak częste jak sikanie, ale jeśli masz nadciśnienie nie dostaniesz mandatu za oddawanie moczu w miejscu publicznym #protip
Znasz miejsca w których kobiety mogą karmić piersią w normalnych warunkach na mieście, tak jak w takich warunkach można się wyszczać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie widze tutaj wiekszego problemu bo za dużo nie widać. Ale jak siedzisz w kawiarni i obok Ciebie madka wywala ogromnego cyca z wielkim sutem i nawet nie próbuje sie zakryć chustą czy pieluszką to juz nie jest tak fajnie (,)
  • Odpowiedz
Art. 51. § 1. Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym,podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.


@Bibub: I cyk dzwonimy na sthaż miejską.
  • Odpowiedz
@Bibub jakie to wykopowe XD post o karmieniu piersią i kilkadziesiąt komentarzy facetów, a dziewczyny jak piszą, to już głównie, że laska ma rację.
Stulejarze, ogarnijcie, że cycki służą właśnie do ssania ich przez dzieci. A porównywanie karmienia piersią do srania i masturbacji jest tak słabe, że aż szkoda strzępić ryja. W mojej prywatnej opinii każdy, kto ma problem z widokiem piersi w kontekście karmienia dziecka jest równie chory jak ci,
  • Odpowiedz
@Bibub: To jest to samo nerwicowo - histeryczne zachowanie (syndrom oblężonej twierdzy czy coś) które mają np. laski chodzące z ekhm 'przedstawicielami widocznych mniejszości' - mijasz taką parę na ulicy i widzisz to spojrzenie: 'co? coś ci się nie podoba? masz jakiś problem rasisto?'. Nie, #!$%@? nie mam, możesz obciągać całej wiosce i mi to lata, jakby chciały sprowokować sytuację potwierdzającą ich 'poszkodowanie'. To samo z karmieniem, poza robieniem motorówki
  • Odpowiedz