Wpis z mikrobloga

@DywanTv: o chłopie, nie miałem takiego poligonu jak byłem pryszczatym uczniem technikum golącym się jednorazową maszynką. Tragedia :(
W Katowicach broda u barbera 40, włosy 50, combo 80. Przetestowałem wszystkie katowickie barber shopy i poziom różny, ale nigdy nikt nie zaorał mnie tak brzytwą.
@DywanTv: lumberjack - chodziłem do bodajże Kamila - wszystko OK.
gentelmen barber (teraz w remoncie) - Dagmara - super (do momentu remontu za combo brali 70 zł - najtaniej w Kato)
buttercut - nie pamiętam u kogo byłem, było ok, ale atmosfera mi nie siadła
golorz - byłem 3 razy, raz na początku swojej przygody z brodą, potem gdzieś po 2 latach, zawsze jakieś niedociągnięcie było, nie polecam
beard hunter przy
@Oude_Geuze: No ok, dzięki. Ale się trochę zrazilem. Pewnie po prostu bede sie sam maszynka strzygł tak, jak mi się podoba. A jak coś popsuję, to chociaz moja wina. No i 5 dych w kieszeni.
@DywanTv: od 3 lat stale chodzę do katowickich barberów i barberek i nigdy nie miałem tak pociętej szyi, a nie mam jej gładkiej jak pupka niemowlaka, zawsze jakaś krostka się znajdzie, nigdy nie miałem zaczerwienień ani krwi.
@DywanTv: lumber jack - podczas golenia daje ciepły ręcznik na oczy, odprężające. Beard hunters, po goleniu maszynką/nożyczkami, nakłada ręcznik gorący na całą gębę, przyciska brodę, leżysz tak chwilę, potem nakładają coś na szyję i policzki i golą brzytwą, gładziutko i bez problemów.
@Oude_Geuze: W Dąbrowie Górniczej. Nie chcę im nic robić, może nie określilem dobrze czego chcę. Chociaż te zacięcia są niedopuszczalne, ale pracuje tam fajna pani, którą lubię, nie było do niej wolnych terminów, więc musialem iść do jakiegoś nowego gościa.
@DywanTv: nie uważam tego za mszczenie się, po to jest możliwość wyrażenie opinii w Google, Facebooku itp. Bez chamstwa i rzucani wyzwiskami, po prostu że nie polecasz bo byłeś golony na szybko i zostałeś poraniony. Właściciel może nawet nie wiedzieć że ma takiego „barbera” i może nie jesteś jedyny którego tak potraktował