Wpis z mikrobloga

@DywanTv o #!$%@?, mój pies po strzyżeniu wygląda lepiej a ma jeszcze czasami kleszcze wyciągane za 35zl/full serwis. A tak serio to ja bym tego barbera omijał z daleka. Najlepiej to napisz u nich na fb czy to normalne ciekawe co powiedzą.
@DywanTv: #!$%@? co xDDD Podjedź sobie następnym razem do Damiana Bojarskiego, chyba teraz w Kato przyjmuje. Kombo robi bodajże za 80-90 zł (broda pewnie z 30-40), lepszego barbera nie znajdziesz w okolicy - dopiero w Krakowie Robert Henn. A do tego patałacha idź i niech Ci kase oddaje (lepiej niech nie próbuje poprawiać, jeszcze Ci gardło poderźnie), bo #!$%@?ł robotę po całej linii - ja sam się lepiej po pijaku #!$%@?łem.
@DywanTv po co płacić za barbera! Zainwestuj w sprzęt i działaj sam! Polecam gorąco tradycyjne golenie :D i zawsze będziesz miał tak zrobione jak chcesz ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@Zielsky: Dla wygody, podłapania jakichś fajnych technik, pogadania, wypicia drinka, pogrania w bilard? ;) Ja tam lubię - jakbym mieszkał bliżej, to bym w życiu sam się nie golił.