Wpis z mikrobloga

@Funky666 no dla takich rzeczy to tak. Ja bardziej traktuje golenie jako takie swoje 10 kiedy nikt nie przeszkadza i sobie można od sapnąć. Wiadomo każdy ma inaczej :D
  • Odpowiedz
@DywanTv: tak, po to się stosuje olejek żeby trochę się świeciło i ładnie pachniało, poza tym odżywia brode, ja używam olejku raz na 2-3 dni jak czuje ze jest już taka szorstka, trochę sucha i mnie ciągnie to smaruje żeby było wygodnie, plus na każde wyjście jakieś do ludzi tez smaruje
  • Odpowiedz
@DywanTv ja na brodę daję około 5 kropli olejku. Po większej ilości zostawiam tłuste ślady na telefonie. Tutaj umiar ma kluczowe znaczenie. Co do golenia - nigdy więcej tam nie idź.
  • Odpowiedz
A u tego Damiana Bojarskiego to czestuja drinkami, gra sie tam w bilard itd.? xD Matko. I to za 4 dychy?


@DywanTv: U niego akurat nie wiem - ja latałem do Gentleman Barber w Krakowie i tam poznałem Damiana, zanim się przeprowadził na Ślunsk. Nie jestem pewien, czy teraz nie pracuje w Barber House w Krakowie (był tam przez jakiś czas), ale ostatnio organizował jakieś szkolenia w Kato - możesz
  • Odpowiedz