Wpis z mikrobloga

Próbowałam dzisiaj biegać. Kondycja bardzo słaba, więc momentami mogłam wyglądać dziwnie - nogi trochę odmawiały posłuszeństwa, gorąco, twarz czerwienieje. Robiłam przerwy, ale 2 km udało się pokonać. Oczywiście ktoś musiał mnie zaczepić. Padło na jakichś typów jadących BMW, śmiechom nie było końca. Do czego zmierzam? Kurczę, czy naprawdę tak trudno się powstrzymać? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jeżeli źle wyglądam, to pracuję nad sobą, staram się przełamać pewne bariery. Nie każdy urodził się z ponadprzeciętnymi umiejętnościami sportowymi. A ja jestem akurat takim człowiekiem, który przejmuje się opinią innych. Chciałam wracać do domu, ale jakoś dałam radę. Musiałam się wyżalić, już mi trochę lepiej.
#bieganie #gorzkiezale
  • 113
@schantelle nie przejmuj się tymi lamusami.
Zawsze jak widzę na macie, siłowni, rowerze, bieganiu czy w innym miejscu otyłą osobę uprawiającą sport to mam do niej dużo szacunku że coś robi. Raz że fizycznie jest jej ciężko uprawiać sport, a dwa głowa też ma swoje problemy - wstyd czy kompleksy ze względu na wygląd. A ta osoba potrafi to przezwyciężyć. Działaj dalej
@lossiemkos89: Wszystkie te plany to sranie w banie xD
Też przerabiałem coś ala "od zera do wyczynowca", gdzie co tydzień czas biegu i marszu w formie odpoczynku zmieniał się o 30 sekund (tu się dodawało, tam się odejmowało) i wiesz co? Tak się #!$%@? nie da xD
wciaz po 2 miesiacach biegam po 2 minuty i 2 minuty robie przerwy, ale przynajmniej juz przebiegam te 2km jako tako
@schantelle biegaj wieczorkiem - słuchawki w uszy a po biegu szybki prysznic i do wyrka, ty wiesz jak się szybko usina? Dodatkowo powiem Ci żebyś na początku się nie przemeczała - biegaj kilka minut a potem kilka minut spaceruj. Mi to pomogło i w ciągu 6 tygodni doszedłem do formy która pozwalała mi biegnąć bez przerwy. Obecnie biegam 4 razy w tygodniu - 6km 6km 20km i inetrwały. Najgorsze są pierwsze 3
@schantelle: wyjeb w nich, ty sie przejmujesz a dałny juz tego nie pamietaja. To tylko chyba w polsce jest tak zeby sie smiac z kogos kto probuje cos zrobic ze swoim zdrowiem.
Btw jak sie sama zle czujesz biegajac idz na basen :), jak sie dalej wstydzisz znajdz jakis maly basen w swojej okolicy i chodz w takich godzinaxh gdzie jest malo ludzi to jest jesscze lepsza opcja na odchudzanie +
@schantelle: To były jakieś biedaki umysłowe. Nie masz się czym przejmować. Ja sam lubię biegać. Daje mi to zawsze dobrego kopa. Nigdy nie robiłem tego by z kimkolwiek konkurować. Ot tak dla siebie. Z kolei tu gdzie mieszkam bardzo dużo ludzi biega i to o każdej porze dnia. Młodzież, osoby starsze, chudzi, grubi. Nie ma znaczenia. Czasami jak wyjeżdżam z domu o 5-6 nad ranem widuję osoby, które sobie pomykają. Oczywiście,