Wpis z mikrobloga

Próbowałam dzisiaj biegać. Kondycja bardzo słaba, więc momentami mogłam wyglądać dziwnie - nogi trochę odmawiały posłuszeństwa, gorąco, twarz czerwienieje. Robiłam przerwy, ale 2 km udało się pokonać. Oczywiście ktoś musiał mnie zaczepić. Padło na jakichś typów jadących BMW, śmiechom nie było końca. Do czego zmierzam? Kurczę, czy naprawdę tak trudno się powstrzymać? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jeżeli źle wyglądam, to pracuję nad sobą, staram się przełamać pewne bariery. Nie każdy urodził się z ponadprzeciętnymi umiejętnościami sportowymi. A ja jestem akurat takim człowiekiem, który przejmuje się opinią innych. Chciałam wracać do domu, ale jakoś dałam radę. Musiałam się wyżalić, już mi trochę lepiej.
#bieganie #gorzkiezale
  • 113
  • Odpowiedz
@schantelle: biegnij po medal. Jak jestes ulana to pamiętaj ze wazniejsza jest miska i deficyt kaloryczny. Na poczatek rower jest lepsza opcja zeby zrobić kondycje, ale bieganie tez jest fajne. Pozdrawiam #!$%@? miej
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: za samo bieganie? Raczej nie sądzę. Co najwyżej nagrać jakiś filmik, a nawet jeśli, to w przypadku tych osobników kobiety też są narażone na "atak".

@patrzpan: biegałam tylko ze cztery razy w życiu na dłuższe dystanse, w ujemnej temperaturze nie.
  • Odpowiedz
A ja jestem akurat takim człowiekiem, który przejmuje się opinią innych.


@schantelle: To bardzo źle. Popracuj nad tym, a życie stanie się o wiele przyjemniejsze. Powodzenia. :)
  • Odpowiedz
@schantelle: Jak nie chcesz bądź nie lubisz biegać na długie dystanse zainteresuj się interwałami , mi dużo bardziej podchodzi takie bieganie ale co kto lubi :) Ale tu jeszcze trzeba mieć dość mocne serce i wydolność .
  • Odpowiedz
@schantelle: a jezeli sie krepujesz biegac po ulicy to kup karnet na silownie. Juz od kilkudziesieciu zlotych sa.

I tam na bieznie albo nawet trening silowy. Najlepiej to i to.
  • Odpowiedz