Wpis z mikrobloga

Normictwo #!$%@?, że jestem 28-letnim prawiczkiem, bo nie robiłem niczego w kierunku zawłaszczenia #rozowypasek i że na bank muszę być nudny i #!$%@?.

Zacznijmy od tego, że od 4 roku życia grałem w piłkę nożną, w wieku nastoletnim grałem a lokalnym klubie amatorskim (nie mogłem sobie pozwolić na profesjonalną karierę ze względu na chorobę, która mnie z tego dyskwalifikowała.), byłem bardzo dobrym zawodnikiem. Jako bramkarz zostawiałem w tyle wszystkich, z którymi miałem okazję konkurować, można powiedzieć, że to ja wygrywałem turnieje mojej drużyny, bo w większości zachowywałem czyste konto. Bez problemów wyłapywałem strzały kierujące się w okienko itd.

Druga sprawa, miałem znajomych, w licbazie zadawałem się z elitą szkoły, czyli tymi, których chce się znać i nie ograniczałem się jedynie do tego. Zagadywałem również do innych sebków, bo przez swoje wcześniejsze przeżycia (bicie i szkalowanie przez patusów) mechanizm wykluczania u mnie zanikł. Do dziewczyn również zagadywałem. Jedna nawet sama do mnie pajacowała, ale nie jestem pedofilem, miała 13 lat (ta słynna gimbusiara z moich wpisów), nie narobiłem sobie wrogów, bo z każdym trzymałem sztamę.

Gdy poszedłem na studbazę to zacząłem chodzić po różnych klubach, koncertach, pubach.

Z racji tego, że uprawiałem sport to oczywistym jest, że uczęszczałem na siłownię, żeby w pierwszej kolejności wzmocnić kręgosłup i nogi.

Byłem zapraszany na domówki #!$%@?, muje, dzikie węże i nie stałem w kącie, tylko byłem aktywnym uczestnikiem spendów.

Normictwo dalej mi powie, żebym wyszedł z chaty i poszedł pobiegać a wyjdę z przegrywu. Jeśli ma się #!$%@?ą mordę to nie dostanie się różowej, na operacje plastyczne mnie nie stać.

#przegryw #tfwnog #rozowepaski #rozwojosobistyznormikami #wychodzimyzprzegrywu #logikarozowychpaskow #zwiazki #divyzwykopem #normictwo #tinder #psychologia #psychiatria
  • 36
  • Odpowiedz
Jedna nawet sama do mnie pajacowała, ale nie jestem pedofilem, miała 13 lat (ta słynna gimbusiara z moich wpisów),


@przegryw90: nie dałeś jej bolca to rzuciła na Ciebie urok i hui, poruchane xD
  • Odpowiedz
@przegryw90: No na chłopski rozum to powinieneś kogoś mieć, przynajmniej raz, może dwa w życiu. Możliwe, że obracałeś się po prostu w złym towarzystwie i nie poszczęściło ci się z płcią przeciwną. Może też za wysoko celujesz. Wygląd ma znaczenie, ale jeśli nie masz jakiś deformacji, czy widocznych chorób, to nie powinno być tak źle. Dziewczyny może same podchodzić by nie podchodziły, ale przy jakimś zaangażowaniu z twojej strony, taka
  • Odpowiedz
@przegryw90: Boze jakie bzdury. Mozesz i byc prezesem banku z uroda jak z obrazka a nie ruchac. Poczytaj ksiazki w tematyce pickupu, zainteresuj sie rsd. Musisz byc bardzo nieogarniety w kontaktach damsko meskich ale to da sie naprawic szybciej niz myslisz.
  • Odpowiedz
@Domiman: Chyba cię #!$%@?ło, że będę się starał o coś co mi się należy.

Pan Bóg rzekł: „Nie jest dobrze, żeby mężczyzna był sam: uczynię mu zatem odpowiednią dla niego pomoc”.

Ulepiwszy z gleby wszelkie zwierzęta ziemne i wszelkie ptaki powietrzne, Pan Bóg przyprowadził je do mężczyzny, aby przekonać się, jaką on da im nazwę. Każde jednak zwierzę,które określił mężczyzna, otrzymało nazwę ,,istota żywa”. I tak mężczyzna dał nazwy wszelkiemu
  • Odpowiedz
@przegryw90: Jesteś trollem, albo idiotą. Tak czy inaczej dyskusja nie ma sensu. W życiu należy ci się to na co sobie zapracujesz, jeżeli będziesz miał postawę roszczeniową, to będziesz cały czas chodził sfrustrowany.
  • Odpowiedz
@przegryw90: Operacja plastyczna gówno pomaga, bo za całokształt mordy odpowiada czaszka, struktury i np oczodołów i zbyt wysokiego czoła nie da się poprawić.
@boskii89: Nawet brzydki,e grube mają swoich zdesperowanych adoratów, beta-cucków i mogą sobie przebierać. Natomiast paskudny niebieski z mordą 0/10 nic nie mogę i pozostają mu dwie opcje. Divy, albo kręcenie śmigła do usranej śmierci, lina. W moim przypadku zostaje tylko kręcenie śmigła.
  • Odpowiedz
@Piasqun: czoło da się zakryć odpowiednią fryzurą, np. taką jak nosił kiedyś Bieber, resztę, prócz oczodołów, można zoperować, wstawić implanty kości policzkowych, zmniejszyć/zwiększyć usta, nos, wyrównać szczękę
  • Odpowiedz