Wpis z mikrobloga

Normictwo #!$%@?, że jestem 28-letnim prawiczkiem, bo nie robiłem niczego w kierunku zawłaszczenia #rozowypasek i że na bank muszę być nudny i #!$%@?.

Zacznijmy od tego, że od 4 roku życia grałem w piłkę nożną, w wieku nastoletnim grałem a lokalnym klubie amatorskim (nie mogłem sobie pozwolić na profesjonalną karierę ze względu na chorobę, która mnie z tego dyskwalifikowała.), byłem bardzo dobrym zawodnikiem. Jako bramkarz zostawiałem w tyle wszystkich, z którymi miałem okazję konkurować, można powiedzieć, że to ja wygrywałem turnieje mojej drużyny, bo w większości zachowywałem czyste konto. Bez problemów wyłapywałem strzały kierujące się w okienko itd.

Druga sprawa, miałem znajomych, w licbazie zadawałem się z elitą szkoły, czyli tymi, których chce się znać i nie ograniczałem się jedynie do tego. Zagadywałem również do innych sebków, bo przez swoje wcześniejsze przeżycia (bicie i szkalowanie przez patusów) mechanizm wykluczania u mnie zanikł. Do dziewczyn również zagadywałem. Jedna nawet sama do mnie pajacowała, ale nie jestem pedofilem, miała 13 lat (ta słynna gimbusiara z moich wpisów), nie narobiłem sobie wrogów, bo z każdym trzymałem sztamę.

Gdy poszedłem na studbazę to zacząłem chodzić po różnych klubach, koncertach, pubach.

Z racji tego, że uprawiałem sport to oczywistym jest, że uczęszczałem na siłownię, żeby w pierwszej kolejności wzmocnić kręgosłup i nogi.

Byłem zapraszany na domówki #!$%@?, muje, dzikie węże i nie stałem w kącie, tylko byłem aktywnym uczestnikiem spendów.

Normictwo dalej mi powie, żebym wyszedł z chaty i poszedł pobiegać a wyjdę z przegrywu. Jeśli ma się #!$%@?ą mordę to nie dostanie się różowej, na operacje plastyczne mnie nie stać.

#przegryw #tfwnog #rozowepaski #rozwojosobistyznormikami #wychodzimyzprzegrywu #logikarozowychpaskow #zwiazki #divyzwykopem #normictwo #tinder #psychologia #psychiatria
  • 36
#!$%@? ale bieganie to akurat jest rada dla nolife/komputer/piwnica/depresja natomiast jesli chodzi o kwestie ruchania to podstawowa porada brzmi idz na diwy z roksy i potem prawo przyciagania ruchania zadziala