Wpis z mikrobloga

Mam pytanko do ludzi po Mechanice i Budowie Maszyn. Czy warto starać się o wyższe oceny na tym kierunku, pomijając stypendium? Tzn. jak to się ma do późniejszej pracy i ilości przydatnej wiedzy? Ile wiedzy zdobytej na studiach przydało Wam się w pracy? A może całe przedmioty były mega przydatne, a któreś zupełnie niepotrzebne (pomijając "zapychacze")? Jak oceniacie z perspektywy czasu te studia?
#studbaza #studia #technika #inzynieria #inzynier #mibm #mechanikaibudowamaszyn #kiciochpyta #politechnika #mechanika
  • 10
@chudziutki: Własnie takie mam jak na razie podejście ( ͡° ͜ʖ ͡°) Generalnie staram się do tych studiów podchodzić tak, żeby jak najlepiej przygotowały mnie do pracy, a nie tylko papierek. I stąd moje pytanie, ciekawi mnie ile wiedzy jest w praktyce potrzebne ;)
Czy warto starać się o wyższe oceny na tym kierunku, pomijając stypendium?

@Antwito: NIE

Tzn. jak to się ma do późniejszej pracy...

NIJAK


...i ilości przydatnej wiedzy?

i tu dochodzimy do sedna, bo po to masz DARMOWE studia żeby nachapać z nich tyle wiedzy, ile jesteś w stanie udźwignąć. @asasello idealnie to ujął. czasem nawet "zapychacze" okazują się w #!$%@? przydatne (często zależy od prowadzącego), chyba że wiesz już że będziesz