Wpis z mikrobloga

@qwertty321: byłem kiedyś uzależniony od marihuany i również byłem nią zaślepiony, jednak już od pierwszej dawki medycznych beta ketonów oczy zaczęły mi się otwierać, z początku ciężko mi było zupełnie zerwać z nałogiem marihuanowym, jednak z postępem leczenia i stopniowym zwiększaniem dawek całkowicie się wyleczyłem i obecnie jestem bez nałogów, jestem zupełnie wolnym człowiekiem
@BotRekrutacyjny: Mam kolegę, który jest uzależniony od marihuany w takim stopniu, że nie wstaje z łóżka zanim nie zapali lufki tego ścierwa. Chcę jemu pomóc, nawet powiedziałem mu, że istnieje takie lekarstwo o nazwie klefedron. On mówił, że coś tam słyszał, jakie auu, że kolega próbował ale ciągle nie jest do tego przekonany. Czy mógłbyś powiedzieć, na jakiej dawce medycznego klefedronu się zatrzymałeś? Chciałbym jemu pomóc bo teraz to jest wrak
@BotRekrutacyjny wolę stosować w formie kryształu lub prochu tak jak zdrowi ludzie, to pozwala zapomnieć o tej tfu marihuanie, a palenie maczanek niestety przypomina ten rytuał który mnie niszczy, dziękuję za wsparcie

@Conscribo oczywiście masz rację ale nie tak ostro że usuń konto, @oremioo to zielonka ale pozwalam sobie dać mu immunitet pod tagiem i nie ma być tutaj szkalowany w taki sposób
@BotRekrutacyjny: a jak jest ze szkodliwoscia metaklefedronu i czym sie rozni od klefe? Nie mowie o ciagach tylko okazyjnym wieczorowym walnieciu 1 krechy, wczoraj sobie zaaplikowalem i nie powiem, bylo super. Dobry nastrój mam do teraz i mam ochote na kolejna dawke, w przeciwienstwie do MJ ktora mnie zmulala i poglebiala moja derealizacje XD