Wpis z mikrobloga

Może i na początku to było śmieszne, ale obecnie memy z nosaczami przekraczają kolejne granice bezbecji.
Przykładowo, może mi ktoś wytłumaczyć co śmiesznego jest w przerabianiu już istniejącego memów i wklejaniu tam nosacza? Rozumiem że to daje +20 do beki czy jak? Albo seria "Nosacze Polskości", chyba apogeum nieśmieszności


#memy #polak #nosacz #nosaczsundajski #takaprawda #bezbecja #nosaczepolskosci
o.....y - Może i na początku to było śmieszne, ale obecnie memy z nosaczami przekracz...

źródło: comment_tYm8gqYbVSmxhHkirCbqpFu4Jnq5zJhz.jpg

Pobierz
  • 8
@oficer-prowadzacy Krosmemizm a dwa to brzmisz jak stara narzekająca osoba na to że to co było kiedyś było lepsze. Raczej zaakceptuj, że kultura zmienia się pod wpływem różnych czynników: nowe pokolenie, przekształcanie się zasad postrzegania świata i tak dalej oraz, że nie zawsze zmienia się na coś co zaakceptujesz nawet jeżeli przed zmianami byłeś w społeczności tworzącej główny nurt. Dodatkowo pojawianie się jakichś memów i to, że na nie trafiłeś lub trafiasz
@oficer-prowadzacy Obecnie zmiany będą raczej szybkie a to co wydaje mi się, że uważasz za Grażyny na NK również z każdym rokiem będzie trochę czymś innym. Analfabetyzm technologiczny jest raczej w tendencji spadkowej więc w na przykład w memiarstwie będą uczestniczyć osoby w każdym wieku i z każdej grupy społecznej.
@Wina_Segmentacji:
Aktualnie liczy się "tu i teraz", a obecnie mając na myśli grażyny mam na myśli ludzi których śmieszy humor z ostatniej strony kolorowej gazetki i memy sprzed kilku lat.
Za większość memów odpowiada młode pokolenie, a młodzi ludzie nie chcą mieć nic wspólnego ze starymi ludźmi, chodzi o pewien elityzm i dlatego najpierw uciekli z NK na FB, a teraz uciekają z FB na Insta i inne serwisy.
Dlatego też