Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jako przegryw i stulejarz który mało rozmawiał z dziewczynami, nie mówiąc o jakichś głębszych relacjach, udało mi się nawiązać kontakt z dziewczyną.

Firma zasponsorowała każdemu trenera personalnego. Ja dostałem akurat ją.

Oczywiście nie byłbym sobą gdybym wcześniej jej nie wystalkował na fb. Oceniłem ją na mega księżniczkę. Ajfonik, słit focie, polubione strony typu podróże, fit, 1001 powodów dla czego kobieta jest lepsza, moda, jakieś strajki kobiet.

I miałem rację. Na każdą wiadomość otrzymuje suche odpowiedzi. 8, 17, tak, nie. Próbuję wyjść ze strefy komfortu nawiązać jakiś kontakt, pożartować, #!$%@? przecież jesteśmy ludźmi a czuję tylko pogardę. Z chadami na siłce jak jakiś podejdzie to widzę jak rozmawia, w ogóle o mnie zapomina. #!$%@?ę się kiedyś i wyjdę. Też mam swoją dumę.

Nie wiem co mam teraz z tym fantem zrobić. Umowa podpisana na rok a ja chyba gorzej nie mogłem trafić. Zamiast to pomóc mojemu przegrywowi to tylko narasta we mnie złość i frustracja.

Dzięki za przeczytanie. Hej!

#przegryw #stulejacontent #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania: Raz, że właśnie mimo wszystko jesteście na stopie zawodowej więc może właśnie ona traktuje cie tak zawodowo? Więc generalnie nie ma w tym nic złego, jeśli jest dobra w tym co robi.

Druga sprawa może wpływ na to miał fakt właśnie twojego stalkowania i twojej początkowej opinii o niej? Pierwsze wrażenie ma ogromne znaczenie a ty nie znając jej realnie (tylko na podstawie fb) oceniłeś ją właśnie jako lalusie z
OP: @PanJapson: dzięki stary, zawsze dobrze usłyszeć opinię kogoś z boku jakby to wyglądało. Tak zrobię. Mi powinno bardziej zależeć w końcu to chodzi o moją formę.

@Deska_o0: było brać Sebę xD ale wszyscy faceci się zapisali do kobiet więc wiesz xD bez podtekstów

Nie chodzi mi o to, że ma na mnie lecieć czy coś ... tylko skoro spędzamy te X czasu razem to można go spędzić jakoś
@AnonimoweMirkoWyznania ludzie chodzą w różnych celach na siłownię. Niektórzy nie mają otarcia na efekty i przychodzą się zrelaksować, machnąc czymś parę razy i pogadać z trenerem. Nie ma w tym nic złego, jak Ci nie odpowiada trener, bo lubisz sobie pogadać na treningu to weź jak człowiek zadzwoń i powiedz, że dziękujesz za współpracę i poszukaj innego trenera.
Robiąc jakieś fochy i wychodząc z treningu, bo ci trener za mało uwagi poświęcił