Wpis z mikrobloga

@zajety_elektron: Zarzutka i to mocna, ale odpiszę
Mam Golfa IV, 1.6 16v, rocznik 2000, przebieg 226 tys kilometrów nabite (nie jest kręcony, mam kartki z poprzednich wymian oleju), z Niemiec. Tam przechodził bez problemu przeglądy, zielona nalepka na szybie nadal jest. Jedyne problemy to akumulator (bo w zimę jeździłem mniej niż raz na dwa tygodnie, bo na studiach byłem) i wymieniony wahacz. Dałem za niego równo 1000 euro. I jestem zadowolony, jeździ się nieźle, nie pada na głowę, zimą ciepło, latem chłodno, muzyka gra. A że kombi to i sporo mieści.

@DobrzeNaoliwioneLozysko:

też gardzę biedakami, co kupują
  • Odpowiedz
@zajety_elektron: popieram cię. Z roku na rok widzę jak wszyscy codziennie walczą o miejsca parkingowe. A o garażach na sprzedaż to zapomnij. Na podwórku nie ma miejsca na ulicy też. Miejsca na nowe garaże brak. Nakupowali szrotow za kilka tys i jest za dużo samochodów. Mieszkać w domu z garażem to raj. Nie zdajecie sobie sprawy jakie szczęście macie.
  • Odpowiedz
Subaru Legacy

Subaru Impreza


@Karton12: XD jak coś p--------e to koszt naprawy wyższy niż cena samochodu

Wymienianie aut co parę lat to skrajnie nieekologiczne podejście, a nie eksploatacja auta
  • Odpowiedz
Co za dzban. Mówisz, że jak można mieć auto za średnią krajową a proponujesz k---a w-----ć całą pensje na telefon xD

@Barteky: To nie bajt. Taka osoba niech sobie kupi nie wiem, iPhone x za te pieniądze albo laptopa. Przynajmniej nikogo nie zabije na drodze.
  • Odpowiedz