Wpis z mikrobloga

@zajety_elektron: jak ktoś uważa, że tylko dlatego, że auto kosztuje 40k a nie 4 to jest automatycznie w lepszym stanie, to widać, że nie ma pojęcia o używanych autach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ktoś ma Golfa 4, zrobi konserwacje i będzie do niego dokładał 300zł rocznie i auto będzie bezawaryjnie jeździło kolejne lata. Bo prościej i taniej utrzymać je w dobrym stanie. Wymienianie aut co parę
  • Odpowiedz
a nie korkujesz swoim szrotem miasta


@zajety_elektron: powiem ci więcej, mam kilka samochodów w tym taki za 3,5k więc zluzuj trochę bo ci żyłka pęknie. A jeszcze lepiej że ten najtańszy robi najwięcej kilometrów, ale taki urok tych samochodów, tani w naprawie i obsłudze, klima jest, 150 koni wystarcza itd. aha no i oczywiście ekologiczny gaz jest na pokładzie.
  • Odpowiedz
mało mnie to obchodzi, ja chcę się czuć bezpiecznie na drodze. Jak kogoś nie stać na w pełni sprawny samochód, a w tej kwocie jest mało prawdopodobne, że taki kupi, to niech jeździ autobusami albo rowerem. Posiadanie auta nie jest przymusem, a bieda nie jest żadnym usprawiedliwieniem


@Wypok2: Ale co ty w ogole pieprzysz. Jak chcesz być bezpieczny, to nie wychodź z domu. Ile znasz wypadków, ktore były spowodowane awarią
  • Odpowiedz
Ludzie w Polsce gówna zarabiają, komunikacja poza dużymi miastami leży i kwiczy, dlatego :
TYLKO AUTA 8 LETNIE
TYLKO DUŻE CENY OC I AC
ZAKAZAĆ BIEDZIE ŻYCIA
MAM DOBRE ZAROBKI RESZTA NIECH UMIERA
wykop w pigułce xD
  • Odpowiedz
@zajety_elektron: ile wypadków powodują szroty a ile idioci nie wiedzący czym jest znak (90)?

W Pl nie ma problemu ze autami za parę stów tylko z interpretacją znaku (90) i teren zabudowany.

Jeżdżę codziennie sporo kilometrów i auta na drzewach lub w rowach jakie widzę to nie te za 3-4 k PLN
  • Odpowiedz