Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mircy jest problem....
moje dziecko lvl10 uzyskało średnią na koniec roku w 4 klasie jakos 5,7 i jako dumny ojciec kupiłem mu telefon (xiaomi redmi 4X) za 599 zł
A moja jebnięta siostra (kochana ciocia) przyjechała z zza granicy na urlop i #!$%@?ła jej PS4 z Move i goglami VR (warte myślę ze 3k) I czuję sie lekko upokorzony.
Pytanie brzmi; co byście zrobili na moim miejscu? Zgodzić sie na przyjęcie takiego prezentu czy DHL za granice i #!$%@?ć jak psa?
#dzieci #anonimowemirkowyznania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mircy jest problem....
moje dzieck...
źródło: comment_pl7XWhOnUrc3CXwleyjv1bDevhatlMEH.jpg
  • 133
@AnonimoweMirkoWyznania: teraz już po ptokach, ale następnym razem powiedz tej ciotce żeby uzgadniała z wami takie drogie prezenty. Już pomijając fakt, że jak za dobrą średnią w czwartej klasie dostaje takie prezenty to na zakobczenie podbazy szykuj 10k na quada. Jak dla mnie to dawanie takich prezentów jest niezdrowe. Dziecko nie powinno się uczyć by dostawać jakieś drogie graty tylko powinno się uczyć dla siebie.
@AnonimoweMirkoWyznania: nie no mam nadzieję że to bajt xD zamiast się cieszyć, że ciotka kocha TWOJE dziecko tak bardzo, że jest w stanie wydać tyle kasy na świetny prezent dla niego to janusz przychodzi i płacze ze on kupił gorszy xD no ja #!$%@?, co za ludzie... schowaj swoje kompleksy w kieszeń, jeśli ją stać, kocha Twoje dziecko i chciała wydać takie pieniądze to powinieneś się jedynie cieszyć że masz taką