Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mircy jest problem....
moje dziecko lvl10 uzyskało średnią na koniec roku w 4 klasie jakos 5,7 i jako dumny ojciec kupiłem mu telefon (xiaomi redmi 4X) za 599 zł
A moja jebnięta siostra (kochana ciocia) przyjechała z zza granicy na urlop i #!$%@?ła jej PS4 z Move i goglami VR (warte myślę ze 3k) I czuję sie lekko upokorzony.
Pytanie brzmi; co byście zrobili na moim miejscu? Zgodzić sie na przyjęcie takiego prezentu czy DHL za granice i #!$%@?ć jak psa?
#dzieci #anonimowemirkowyznania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mircy jest problem....
moje dzieck...

źródło: comment_pl7XWhOnUrc3CXwleyjv1bDevhatlMEH.jpg

Pobierz
  • 133
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Pojedź do niej i napluj jej w ryj, że takie drogie prezenty robi. Powiedz jej wtedy tak: "O Ty kuhwo, myślisz, że mnie Polaka nie stać na PS vi ar." Potem zdejmij spodnie, pokaż jej, że nosisz dopiero co kupione Cotton Worldy. Następnym razem wyśle Ci Nintendo 64 i bigos na uspokojenie, żebyś zniósł szok technologiczny.
  • Odpowiedz
@kwiati: będziesz mieć dzieci to zrozumiesz. Droższe prezenty powinny być najpierw omówione z rodzicami, ja w takich sytuacjach biorę „ciotki” na stronę i tłumacze, żeby najpierw to z nami uzgodniły.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: mam nadzieję, że to zarzutka a jak nie to weź się OPie lecz bo januszowatość cię opętała juź ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zamiast się cieszyć, że w domu masz fajny sprzęt to ty się pienisz, że sam kupiłeś tylko xiaomi jakby to miało jakieś znaczenie dla dziecka czy ma xiaomi czy samsunga( ͡° ͜ʖ ͡°)

edit jeszcze jedno: ostatnio takie zestawy u
  • Odpowiedz
@kowzan: to nie widzimisie tylko ingerencja w sposób wychowania dzieciaka. Sorry, ale takie prezenty się uzgadnia zawczasu. Może dzieciak np. od 2 lat zbierał kasę na konsole i już miał kupować, a tu się okazało, ze ten cały czas poszedł na marne?
  • Odpowiedz
  • 0
@Royal_Email racja, m.in. to przyczyniło się do stworzenia roszczeniowego pokolenia milenialsów
Rodzicom/wujkom/babciom wiedzie się trochę lepiej niż kilkadziesiąt lat temu i dogadzają swoim pociechom, rozpieszczają, faszerują dupki, bo sami w dzieciństwie tego nie mieli. Oczywiście jest to zrozumiałe do pewnego stopnia, ale nie do przesady.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ale masz ból tyłka. Dostaliście prezent, cieszcie się nim, a na przyszłość zasugeruj siostrze, żeby droższe prezenty robiła na święta/urodziny tylko, ewentualnie niech konsultuje się z tobą przed zakupem - np. dokupiłbyś grę i prezent byłby wspólny, jeden.
  • Odpowiedz