Wpis z mikrobloga

@Fajka: Ty no ale opowiedz coś więcej na temat jego reakcji i jak to się potoczyło czy coś xD
Tylko żeby nie trzeba było ci co pół roku przypominać ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Fajka: Gratuluję dobrego wyboru w kwestii postępowania ze screenami. Uratowałeś faceta od z góry skazanego na porażkę małżeństwa. Dobry z Ciebie gość.
  • Odpowiedz
@Fajka: Też bym chciał mieć takie info wcześniej, zazdro a tak to musiałem się uciec do podstepu żeby mieć dowody na rogi, uwolniłbym się od toksycznej osoby znacznie szybciej ()
  • Odpowiedz
via Android
  • 45
@wykopnieta Odezwał się po jakimś czasie, trochę pisaliśmy ze sobą o tej sprawie.

@Andrejrooo Tak, rozeszli się zanim to przeczytał. Zajęło mu to niestety kilka miesięcy aż natknął się na folder "inne" na fb.

@steve__mcqueen Spotykałem się ze szlaufem i zdekonspirowalem ją przez jej telefon. Natknąłem się również na konwersacje z drugim szlaufem i postanowiłem ostrzec ziomeczka którego kompletnie nie znałem. Ja bym chciał, żeby ktoś tak zrobił dla mnie. Napisałem do niego na fb i mi odpisał. Pisałem z fake konta na które też nie zaglądam za często dlatego całość się
  • Odpowiedz
i będzie tak w kółko nowy nowy nowy aż nie zmądrzeje


@Andrejrooo: a jak już zmądrzeje to będzie za późno, bo przeszłości nie wymaże niestety, a ona prędzej czy później wychodzi.
  • Odpowiedz