Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć. Poznałem na #tinder pewna dziewczyne, dość dynamiczną. Sam nie jestem specjalnie dynamiczny, ot spokojny, normalny chłopak, z zainteresowaniami bardziej zbliżonymi do nauki, astronomii, majsterkowania itp. niż bujania się po klubach. Jedno z moich zdjęć przedstawia mnie na plaży z książką w ręku. Dziewczyna zapytała co to za książka, to jej odpowiedziałem zgodnie z prawdą, że to podręcznik Feynmana do fizyki (z wykształcenia i zawodu jestem #programista15k ale lubię sobie poszerzać wiedzę). Ta zaczęła się śmiać, że muszę być takim "przynudnym kujonem" i nic dziwnego, że nie miałem wcześniej dziewczyny jeśli zanudzam je takimi rzeczami xD Oczywiście nie byłem jej dłużny i napisałem co myślę o malowaniu paznokci i he he podróżach do Kędzieżyna Koźle autostopem (do obu tych rzeczy nic nie mam ale wkurzyła mnie). Potem się zastanowiłem i w sumie jakby nie patrzeć największe powodzenie mają faceci z prostymi zainteresowaniami typu klabing czy alkoholing pod skleping. Mam zmienic zainteresowania zeby miec jakies szanse u "normalnych" dziewczyn? #logikarozowychpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 73
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Widzisz, można byłoby to rozegrać na spokojnie, powiedzieć coś w stylu 'a takie mądre rzeczy których sam nie rozumiem xD" albo "niech cię okładka nie zmyli, pod spodem jest 50 twarzy greya" ale musiałeś zrobić z siebie tryharda który czyta POWAŻNE KSIĄŻKI O POWAŻNYCH TEMATACH.
  • Odpowiedz
Takie teksty przedstawiają jej poziom. I po co taka? Potencjalna druga połówka nie musi mieć takich samych zainteresowań ale szukaj takiej co by ją chociaż tylko gówno obchodziło co czytasz

A nie kręcić z tego bekę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Oczywiście, że nie każdy musi taki być. Skoro o tym wiesz to po co dywagacje na temat zmiany zainteresowań? Przecież Twoje głowne pytanie w wątku brzmi:

Mam zmienic zainteresowania zeby miec jakies szanse u "normalnych" dziewczyn?

Ja Ci po prostu usiłuje pokazać, że jedno nie wyklucza drugiego. Jeżeli rezygnujesz z rozrywek które lubi i praktykuje większość młodych ludzi to nie dziw się, że masz mniejsze pole do manewru w kwestii
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Pytanie czy chcesz mieć dziewczynę z którą możesz też o czymś ciekawym porozmawiać, czy dziewczynę która głównie wygląda i nic więcej. Zawsze mnie zastanawiało dlaczego tak dużą wagę przykłada się do samego powodzenia, przecież chodzi o to by znaleźć kogoś z kim będzie się czuło fantastycznie i kto będzie dopasowany, a nie o jakiś ranking, no chyba że zależy głównie na ilości, a nie jakości.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja bierdoleee koleś, są różne osoby, to że jedni lubią jedno a drudzy drugie to nie znaczy że są gorsi od innych xD


poza tym widzę że kolega nowociota into poznawanie dziewczyn, szczególnie na tinderze, więc dam protip
ONA MA #!$%@? 99999 KOLESI NA TWOJE MIEJSCE I 5X TYLE LAJKÓW, JAK NIE ODPOWIADA JEJ JEDNA Z TWOICH CECH, CZY ZAINTERESOWAŃ TO CIĘ ZMIENI W CIĄGU 15 SEKUND, więc nawet nie
  • Odpowiedz