Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć. Poznałem na #tinder pewna dziewczyne, dość dynamiczną. Sam nie jestem specjalnie dynamiczny, ot spokojny, normalny chłopak, z zainteresowaniami bardziej zbliżonymi do nauki, astronomii, majsterkowania itp. niż bujania się po klubach. Jedno z moich zdjęć przedstawia mnie na plaży z książką w ręku. Dziewczyna zapytała co to za książka, to jej odpowiedziałem zgodnie z prawdą, że to podręcznik Feynmana do fizyki (z wykształcenia i zawodu jestem #programista15k ale lubię sobie poszerzać wiedzę). Ta zaczęła się śmiać, że muszę być takim "przynudnym kujonem" i nic dziwnego, że nie miałem wcześniej dziewczyny jeśli zanudzam je takimi rzeczami xD Oczywiście nie byłem jej dłużny i napisałem co myślę o malowaniu paznokci i he he podróżach do Kędzieżyna Koźle autostopem (do obu tych rzeczy nic nie mam ale wkurzyła mnie). Potem się zastanowiłem i w sumie jakby nie patrzeć największe powodzenie mają faceci z prostymi zainteresowaniami typu klabing czy alkoholing pod skleping. Mam zmienic zainteresowania zeby miec jakies szanse u "normalnych" dziewczyn? #logikarozowychpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 73
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: To jest po prostu śmieszne. Plaża, gorąco, głośno, gówniaki biegają i sypią piaskiem. I nagle człowiek czytający książkę od fizyki. Na pewno zrobi sobie notatki i powyprowadza wzory, prześledzi dokładnie równania, bo to świetne miejsce na to. Ja nawet nie zagadałabym do takiej osoby, bo od razu stwierdziłabym, że z nią coś nie tak, a fizyków szanuję.
  • Odpowiedz
Mam zmienic zainteresowania zeby miec jakies szanse u "normalnych" dziewczyn?


@AnonimoweMirkoWyznania: Przecież sam stwierdziłeś, że ta była nienormalna. Więc chcesz zmienić zainteresowania by mieć nienormalną dziewczynę? Dziwnyś. :)
  • Odpowiedz
a zaczęła się śmiać, że muszę być takim "przynudnym kujonem" i nic dziwnego, że nie miałem wcześniej dziewczyny jeśli zanudzam je takimi rzeczami xD

Oczywiście nie byłem jej dłużny i napisałem co myślę o malowaniu paznokci i he he podróżach do Kędzieżyna Koźle autostopem (do obu tych rzeczy nic nie mam ale wkurzyła mnie)


@AnonimoweMirkoWyznania: No i oblałeś pięknie jej shittest. Ona nawet nie musiała wcale tak o Tobie myśleć, ale
  • Odpowiedz
Wielki Shu: Ziomuś, jaki masz problem? Uznała cię za nudziarza bo ją fizyka nudzi. I tyle, ma do tego prawo, tak jak ty masz prawo do zainteresowania nauką. Kojarzysz mi się w tej chwili z tymi nadętymi rockfanami, którzy hurrdurzą bo komuś się Nirvana nie podoba.
Nie lubi fizyki, masz już jakąś informację. Albo dziękujesz za rozmowę i szukasz innej albo pytasz co ją interesuje i co uważa za nie-nudne.
Ja
  • Odpowiedz
Ziomuś, jaki masz problem? Uznała cię za nudziarza bo ją fizyka nudzi. I tyle, ma do tego prawo, tak jak ty masz prawo do zainteresowania nauką


@AnonimoweMirkoWyznania/Wielki Shu: nie widzisz różnicy pomiędzy- nie interesuje mnie ten temat a- jestes nudziarzem, nic dziwnego, ze nie ruchales, bo interesujesz sie czyms tam?

Chociaz sie dziwie, ze komus sie na plazy chce to czytac. Mnie z wiekiem coraz mniej sie chce przegladac cokolwiek na
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja tam lubię jak facet może mi poopowiadać mądre rzeczy ¯\_(ツ)_/¯ pytanie jaki jest poza tym, ale samo zainteresowanie fizyką na plus. No, ale ja nie należę do dynamicznych, więc to pytanie kogo szukasz - jak szukasz panny klabing plażing to raczej ci fizyka nie pomoże
  • Odpowiedz
@analogiczna: akurat Feynman wykładał bardzo fajnie i znacznie przystępniej niż by się mogło wydawać (bo fizyka).

Różowy z tindera to durna baba i tyle, bo jeśli się czymś nie interesuje, to nie powinna obś#!$%@? robić.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja bym na Ciebie poleciała xD :) Każdy lubi co innego, nie wiem czy Cię to pocieszy, ale chyba mieszczę się w "normie" (chociaż nie wiem co przez nią uznajesz), a bardzo pociągają mnie faceci, których zainteresowania skupiają się na dziedzinach, z których nie czuję się wybitna.
  • Odpowiedz