Wpis z mikrobloga

UDAŁO SIĘ!!!! Założyłem się z wuefistą, że na koniec gimnazjum wycisnę 100kg na klatę i właśnie to zrobiłem. Dzień przed zakończeniem roku szkolnego. Tak tylko chciałem napisać, pochwalić się i podziękować @vela za to, że mi pomagał przez bardzo długi okres czasu i rozpisywał mi plany treningowe kompletnie nie oczekując niczego wzamian. Jesteś wielki stary. #silownia #mikrokoksy #chwalesie
  • 51
@1qazxc1
§ 1. Kto spełnia świadczenie z gry lub zakładu, nie może żądać zwrotu, chyba że gra lub zakład były zakazane albo nierzetelne.
§ 2. Roszczeń z gry lub zakładu można dochodzić tylko wtedy, gdy gra lub zakład były prowadzone na podstawie zezwolenia właściwego organu państwowego.

a co do 3 lat wiezienia, to nie wiem bo w dupie mam Karny.
@pinkman356: nie wiem jaka droge przeszedles i od czego zaczynales ale wynik zacny. Nie zatrzymuj sie bo 100kg przy Twojej wadze z czasem bedzie malo.

Ja waze 70, fikolki moge robic i ciskam 110, no ale po paru latach cwiczen ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja waze 70, fikolki moge robic i ciskam 110, no ale po paru latach cwiczen ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@stateless: ale to chyba nie jest Twój max? Po paru latach ćwiczeń, to 110 kg powinieneś dygać w serii ;)
@Zgredzimierz: Nie. Bylo tylko o zakładach wśród znajomych i bukmacherce. Mówił tylko jeszcze że na zakład trzeba mieć zgodę ministra i potem odprowadzić podatek jak się wygra piwo albo 10zl ;)