Wpis z mikrobloga

- lider w branży
- kilkadziesiąt lat na rynku
- na rozmowę o prace przychodzi jakiś dzban chyba 4 roku studiów
- rok sutdenckiego doświadczenia
- angielski i niemiecki na poziomie średnio ogarniętego gowniaka z gimnazjum na dodatek brak jakichkolwiek papierów potwierdzających poziom językowy „mogłem zrobić ale po co”
- no nic może się rozwinie „4k brutto na start dla pana”
- wyszedł śmiejąc się
- my tez się śmiejemy, takich jak on jest wielu w końcu Warszawa

  • 141
@Peeleejin: Po kursie na którym spędziłem może kilka godzin na wózku raczej bezproblemowo ściągałem #!$%@? ostrzeczowane palety z tirów, ładowałem busy i ściągałem/wrzucałem palety manewrując w alejkach hurtowni a'la Selgros tylko dużo mniejszej w alejkach gdzie wózek ledwo się mieścił z klientami notorycznie włażącymi pod wózek i uniesione widły. Wszyscy żyją po dziś dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@efceka: To gratuluję. Ja widziałem ściągnięte przęsła z regału razem z paletą, urwane drzwi samochodów, maszty na które spadały kegi, zderzenia wózków, zderzenia wózków z regałami, zderzenia wózków z klientami, ściąganie auta 24 palety w 4 godziny, ładowanie 2 aut dziennie na zmianie, rozjechane stopy współpracowników, podkupywanie wózkowych przez kierowców(kompania piwowarska lubi dawać umowy i hajsy przed pojawieniem się w firmie), zniszczenie baterii w wózkach elektrycznych przez debilizm, zmiana butli z
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Słabo zarabiający pracownik biurowy zmniejszy wydajność/nie zoptymalizuje czegoś


@Peeleejin: albo nie złoży właściwie dokumentów na przetarg i firma jest w czarnej dupie
Albo nie dopilnuje dokumentów i firma traci certyfikat, którego wymagają klienci

¯\_(ツ)_/¯
Albo nie dopilnuje dokumentów i firma traci certyfikat, którego wymagają klienci


@wielki-elektronik:

Taaaaaa. Nad dokumentacją zazwyczaj siedzi 5 osób i jedna spina wszystko w całość i sprawdza. Jeśli tracisz uprawnienia to raczej nie ze względu na "niedopilnowanie papierka", tylko niedopilnowanie procedur opisanych krok po kroku w twojej księdze jakości prowadzącej cię za rączkę przez każdy zakamarek dokumentacji (możesz zrobić coś źle z lenistwa lub z braku wiedzy o aktualnych normach ale
@ImJustJakub ale 4k brutto w Warszawie to wcale nie jest dużo, to tylko 2800 na rękę... Wynajęcie pokoju w normalnej okolicy i warunkach to jest 1000-1100 zl miesięcznie. Chyba, że chcemy wegetować w przechodnim pokoju z meblościanką to ok. Do tego jedzenie do pracy/w pracy, transport. Strasznie dziwne, że ktoś chce normalnie żyć, a to, że nic nie potrafi - a co jego to obchodzi i jaki to ma mieć wpływ na
@wielki-elektronik: Jeśli nie masz zespołu zajmującego się dokumentacją i certyfikatami to zapewne certyfikat który posiadasz ci się nie należy( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Przecież masz rozpisane w strukturach do certyfikatu kto za co odpowiada prawda ( ͡ ͜ʖ ͡)
@ImJustJakub dlatego ja nigdy nie pracowałem na etacie, a już 30stka dobiega. Wam to po prostu w dupach się poprzewracało. Bez problemu znajdę w internecie zlecenia dla 1 osoby od $500/$10 000(zazwyczaj na 2-3 miesiące).
Mam też produkty na codecanyon, w Google Play, 600 osób z branży na Skype i zawsze się coś znajdzie.
Potrzebuję większych hajsów, pytam na skype czy czegoś zrobić nie trzeba.
...i wiesz co? Od 10 lat wychodzi
@efceka: Zwróć uwagę, że operator wózka widłowego to jest dead-end job. Dostajesz na start więcej niż programista/prawnik/lekarz na start, ale oni mogą się rozwijać i za parę lat zarabiać kilka razy tyle, a na wózku widłowym będziesz zarabiał tyle samo do końca życia.
Dlatego jakbym miała wybierać - junior w IT za 2500 na rękę czy wózkowy za 4000 na rękę, to idę do IT, bo wózkowy wyżej nie podskoczy, a