Wpis z mikrobloga

- lider w branży
- kilkadziesiąt lat na rynku
- na rozmowę o prace przychodzi jakiś dzban chyba 4 roku studiów
- rok sutdenckiego doświadczenia
- angielski i niemiecki na poziomie średnio ogarniętego gowniaka z gimnazjum na dodatek brak jakichkolwiek papierów potwierdzających poziom językowy „mogłem zrobić ale po co”
- no nic może się rozwinie „4k brutto na start dla pana”
- wyszedł śmiejąc się
- my tez się śmiejemy, takich jak on jest wielu w końcu Warszawa

  • 141
  • Odpowiedz
@ImJustJakub: to jest jakiś dramat. 11 lat temu w Holandii byłem takim leszczem po studiach z gimnazjalnym angielskim i dostalem u lidera branży (200k pracowników na świecie) 1600e na rękę, leasingowe auto i dodatek relokacyjny 1500e. 4k PLN brutto w Wawce to jak dostać gola dupa w pysk.
  • Odpowiedz
  • 13
@Flypho mam certyfikat z agile i Prince i #!$%@? to znaczy bo nigdy nie pracowałem w ten sposób. Zero praktyki. Dwa pytania od speca i leżę. Tyle warte są certyfikaty
  • Odpowiedz
@Kondono: Z jednej strony na janusze grasują, z drugiej tempaki jak tamten OP które na start gówno umiejąc chciałyby kij wie ile xD

Po wykopie grasują tępaki, które nie potrafią zdać egzaminu na prawo jazdy, bo ich to stresuje, jak krew w piach, a do oceniania innych to pierwsi... Co to w ogóle za mężczyzna, co nie ma prawa jazdy...
LandrynkowyKalabrakSpustoszenia - @Kondono: Z jednej strony na janusze grasują, z dru...

źródło: comment_ryl5HobzSS4dhNUZzlCYtZPpgY2qPfng.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
dla was serio 4k to dużo? XDDDD i wy się dziwicie że Janusze was jebia na hajs jak sami nie znacie swojej wartości


@Owlis: kolego zapraszam do Olsztyna. Za 4k to tu jeszcze połkniesz ;) Przykładowo dziś poszedłem poinformować, że nie rozpocznę pracy, bo równolegle znalazłem inną, lepiej płatną. Spróbowałem targowania się - dyrektorka oddziału korpo działającego w całym kraju nie była w stanie zaoferować więcej niż 2,5k. Oczywiście nie mówię
  • Odpowiedz
Jako człowiek w niczym nie gorszy, ale założyłem, że skoro mowa o kimś, kto absolutnie koniecznie musiał przejść przez 3-5 lat studiów i wymagają dodatkowo od niego co najmniej komunikatywnego języka obcego czy dwóch to będzie zarabiał więcej niż ktoś z uprawnieniami, które da się zdobyć w jeden dzień.


@efceka:

Chciałbym zobaczyć operatora wózka widłowego (dzień po zdaniu jednodniowego kursu) jak ładuje auta lub ściąga palety z regałów boczniakiem( ͡
  • Odpowiedz