Wpis z mikrobloga

- lider w branży
- kilkadziesiąt lat na rynku
- na rozmowę o prace przychodzi jakiś dzban chyba 4 roku studiów
- rok sutdenckiego doświadczenia
- angielski i niemiecki na poziomie średnio ogarniętego gowniaka z gimnazjum na dodatek brak jakichkolwiek papierów potwierdzających poziom językowy „mogłem zrobić ale po co”
- no nic może się rozwinie „4k brutto na start dla pana”
- wyszedł śmiejąc się
- my tez się śmiejemy, takich jak on jest wielu w końcu Warszawa

  • 141
  • Odpowiedz
@Flypho


którzy mi sugerują że gówno, nie da się, 4k i #!$%@? xD.

nigdzie nic takiego nie napisalem. Jezeli podobna logike stosujesz w swoich plikach, to balbym sie ich uzyc ( )
  • Odpowiedz
@Flypho

Zadnego profesjonalnego projektu nie uciagnie sie w oparciu wylacznie o prace zdalna.


Wiesz że zazwyczaj część pracowników pracuje zazwyczaj na miejscu a część zdalnie?


Napisalem ze wylaczna praca zdalna nie dziala a Ty rzucasz jakies elaboraty nie na temat.


XD lubię takie rozmowy tego typu - wcale tak nie było i #!$%@?.

Jesli bylo to zacytuj, jesli nie to pls siedz cicho i sie bardziej nie pograzaj. Skoncz z freelenacem, wyjdz
  • Odpowiedz
Ale to ty jesteś korposzczurem

Ad personam.

przekonanym że inaczej się nie da xD,

Gowno wniosek oparty o Twoje widzimisie. Zapytany o argumenty #!$%@? nie na temat.

więc po co mam cię do czegokolwiek przekonywać?

Bo nie masz argumentow xD

Moje słowa są raczej do tych, którzy czytają twoje wypociny i nie daj Boże w to uwierzą.

Gimbusow Tobie podobnych?

Dojrzej wariacie. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
uważasz że jak ktoś pracuje jako wózkowy to ma zamrożoną pensję ? serio ?


@red-thunder: No a z jakiej racji ma dostać więcej? Awansuje ze stanowiska operator wózka na jakie? Dowódca szwadronu wózków? Może jakiś dodatek za wysługę lat, ale co więcej?
  • Odpowiedz
Dowódca szwadronu wózków


@Jowanka: dobre to ... podoba mi się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale wiesz że pod Twoją teorię można podpiąć dziesiątki zawodów ?
i jak rozumie ludzie nie mają prawa dostawać podwyżki ... bo nie pracują w I.T. ?
  • Odpowiedz
@red-thunder: No ale taka jest rzeczywistość że w dziesiątkach zawodów szansa na podwyżkę jest bardzo ograniczona, chyba że pójdziesz na swoje. Np. praktycznie cała budowlanka dość szybko (jak się tylko dobrze nauczy fachu) dochodzi do poziomu zarobków który wzrośnie tylko wtedy jak założą własne firmy albo się mega wyspecjalizują w jakiejś niszy. Pomocnik murarza zarabia mniej niż murarz, ale jak już awansuje na pełnego murarza to przez najbliższe 30 lat tyle
  • Odpowiedz
@ImJustJakub: A co ma zrobić w warszawce za 4k brutto na miesiąc? Zaśmiał się bo jesteście oderwani od rzeczywistości. O czym miał z wami rozmawiać? Chyba nie o cenie najmu mieszkania. Takie wielkie korpo, kilkadziesiąt lat na rynku a wasi pracownicy mieszkają z rodzicami bo nie stać ich na samodzielne mieszkanie. To to człowiek się śmieje i wychodzi a ty rób dalej za dwóch.
  • Odpowiedz
@ImJustJakub Mało jak na stolicę. Ale gościu miał w ogóle jakieś portfolio? Jakąś kulturę osobistą? Pytał się czy w ogóle może zwiększyć płace jakoś? Próbował się w ogóle "targować"?Bo jak trzasnął drzwiami z pogardliwym śmiechem to bym nawet nie chciał bym mieć kogoś takiego jako współpracownika. Sprawiał wrażenie rozpieszczonego dzieciaka co życia nie zna.
  • Odpowiedz