Wpis z mikrobloga

  • 0
@BloodySabotage Powiem Ci w tajemnicy, że ten kot przychodzi w nocy i drapie moją mamę żeby ta wstała i mu jeść dala. Coś w tym musi być co piszesz. Ona chce być gruba ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@nicari: on pewnie jest bardzo szczęśliwy. Ale to tak samo jak każdy uzależniony, jest alko/białe/zielone czy inne żetony w ruletce, póki są jest dobrze. Jak zabraknie to gorzej bo trzeba wytrzeźwieć albo do kasyna a za 2,50 zł nie wpuszczą. A tu jest żarcie. Do oporu.
  • Odpowiedz
w tajemnicy, że ten kot przychodzi w nocy i drapie moją mamę żeby ta wstała i mu jeść dala. Coś w tym musi być co piszesz. Ona chce


@zooploza: ale jakie ma karmy? Wiele tych niższej jakości sprawia, że koty nie czują się w pełni nasycone, a dodatki smakowe uzależniają tak jak ludzi, że nawet nie jest się głodnym, ale ma ochotę na dany smak.
A przy zaplanowaniu karma ze sklepu internetowego(kupowana po 6 puszek w zestawie) kosztuje tyle co felix w saszetkach. Koty na właściwym jedzeniu(jeśli są zdrowe) potrafią schudnąć bez głodzenia.
Ja odchudzałam kotkę mieszkającą u mojej rodziny, teraz jest normalnej postury(z różnicą małą między latem a zimą), a nie ma ograniczonego jedzenia, tylko zmieniony jadłospis. A wcześniej nie mogła się wiecznie najeść i była bardziej
  • Odpowiedz