Wpis z mikrobloga

@ale_jaja_beka_wchu co za karuzela dzbanów w komentarzach.
Ludzie nie potrafią #!$%@? dwóch zdań ze zrozumieniem przeczytać, że o elementarnej logice nie wspomnę.

Od siebie dodam, że trzeba być upośledzonym nie tylko fizycznie, aby robić dzieci będąc karłem.
  • Odpowiedz
@ale_jaja_beka_wchu Moim zdaniem jest to krzywdzące dla dziecka, że karłowaci starzy w imię swoich egoistycznych zwierzęcych pobudek z premedytacją tworzą upośledzony byt ale w sumie mam to w dupie bo c'est la vie + dziecko należy do rodzica.
  • Odpowiedz
@terwer358: czyli jak karzeł robi dzieci to z egoistycznych pobudek. Ale reszta ludzi to już szlachetnie się rozmnaża?

Co to za #!$%@?? Tobie bym się zabronił rozmnażać, bo takiego #!$%@? to nie warto przekazywać na następne pokolenia.
  • Odpowiedz
@waro: najpierw piszesz obronę poglądu, że wadliwe geny należy przekazywać a potem błędnie zakładając że ja takie posiadam piszesz

Tobie bym się zabronił rozmnażać, bo takiego #!$%@? to nie warto przekazywać na następne pokolenia.


przecież ty jesteś analfabetą wtórnym, który gubi się we własnej argumentacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a tak już odnosząc się do twojego wysrywu:

czyli jak karzeł robi dzieci to z egoistycznych pobudek. Ale
  • Odpowiedz
@terwer358 ok, więc odpowiem ci poważnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jeśli z punktu widzenia przydatności dla społeczeństwa, miałbym wybrać komu pozwolić się rozmnażać - przeciętnemu karzełkowi czy użytkownikowi @terwer358 - to bez wątpienia wybrałbym karła.
  • Odpowiedz