Wpis z mikrobloga

@ale_jaja_beka_wchu: Biedotę i osoby z poważnymi chorobami genetycznymi trzeba sterylizować.
Zresztą najlepiej byłoby wysterylizować wszystkich tylko zawczasu zamrozić komórki rozrodcze, skończy się problem niechcianych ciąż, FAS-u, spadnie przestępczość, dzieci będą miały znacznie lepszą opiekę, nie będzie problemu że facet wychowuje nie swojego gówniaka, nie będzie Cyganów i innych podobnych mniejszości etnicznych.
Same zalety, tylko to kosztuje masę $
  • Odpowiedz
@przema99: @ale_jaja_beka_wchu: @waro: @szpongiel: @KolejnyWykopowyJanusz: Karły mają #!$%@? życie począwszy od dużych niedogodności kończywszy na bólu i niepoprawnym rozroście kości i zapewne powikłania itp. Będąc karłem masz bardzo dużą szanse na poczęcie karła. Prościej mówiąc karły dla swojej przyjemności skazują nowonarodzonego człowieka na cierpienie oczywiście jest szansa że dzieciak nie będzie karłem ale jak mam do wyboru że moje dziecko może cierpieć
  • Odpowiedz
@ale_jaja_beka_wchu coś tam racji masz. Jeśli patrzeć pod kątem gatunku tylko to powinniśmy kastrowac karly, ludzie z downem, rakiem, chorobami reumatycznych i wszelkim ludziom z genetycznym upośledzeniem. Pewnie z 10% ludzi mogło by się rozmnażać , powstała by rasa nadludzi ale czy warto ?
  • Odpowiedz
@simirgone no poniekąd lepszy :P Prawie każdy ma defekt genetyczny ja pewno padnie na raka, kumpel jest niski, inny rudy xD Wiec bez takich obciążeń jest się może nie tyle nadczlowiekiem co ma się lepsze życie ;)
  • Odpowiedz
@ale_jaja_beka_wchu Jeśli jest pewne że dziecko też będzie chore to według mnie płodzenie go celowe jest niemoralne i takie osoby powinny realizować swoje instynkty rodzicielskie np adoptując dzieci. Ale oczywiście nie można im zakazać mieć własnych, nie mniej ja uważam to za niemoralne.
  • Odpowiedz