Wpis z mikrobloga

kazdy moze byc szczesliwy tylko musi przezwyciezyc samego siebie


@Sweet_acc_pr0sa: xDDD
Urodziłeś sie z rzadką chorobą która degraduje ci nerwy. Umrzesz w wieku 12 lat i z każdym rokiem do śmierci będziesz coraz bardziej cierpiał

"hehe każdy moze być szczensliwy ić pobiegać czy coś"

#!$%@? propaganda sukcesu jest chyba bardziej #!$%@? niż przegrywy. Rozsądek? A kto to słyszał, masz tu chorągiewkę niebieską albo czerwoną wybieraj.

powiedz to dinklagowi, mysle ze nie
  • Odpowiedz
@Naxster: mysle ze taka osoba do swojej smierci rowniez moze byc szczesliwa, napewno nie bedzie szczesliwa tak jak mozemy byc my, ale jezeli jestes niesczesliwy to raczej jest to twoja wina a nie wina calego swiata xDD no chyba ze wina tuska
  • Odpowiedz
mysle ze taka osoba do swojej smierci rowniez moze byc szczesliwa


@Sweet_acc_pr0sa: jak i nieszczęśliwa i pogardzana. Czego to dowodzi?

jezeli jestes niesczesliwy to raczej jest to twoja wina

Jeżeli jesteś nieszczęśliwy to jest to efekt pierdyliona czynników i tylko zadufany w sobie bufon może w jednym komentarzu w necie powiedzieć czyja to wina. Ja akurat jestem nieszczęśliwy bo jestem #!$%@? człowiekiem i podejmuję głupei decyzje. Ale nie jestem formą z
  • Odpowiedz
@Naxster: mogl sie od tego odciac i dalej juz zyc po swojemu a to ze wybral inna droge to jest JEGO WINA I JEGO WYBOR XDDDDD to tak jak by zamkneli cie w pokoju z setka osob z ktorych 10 wyskoczylo by z okna a po nich reszta bo u nas juz tak jest xDDDDDDDDDDDDDDD kwestia jest sie wylamac, ty myslisz ze wszyscy szczeliwi ludzie to maja zajebiscie od startu xDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz