Wpis z mikrobloga

@LM317T: Coo w którym momencie? Mi chodzi o scenę w której Akacheta mówi że niosiący śmierć powrócił, przechodzi przez cmentarz gdzie jest ten grób Dolores, idzie między ciałami ludzi zabitymi przez hosty podczas buntu i znajduje Forda. To musiało się stać po buncie ale przed tym gdzie ten pierwszy oddział znalazł ciało Forda, czyli Dolores chyba ciągle żyje, skąd ten grób?
Lucider5 - @LM317T: Coo w którym momencie? Mi chodzi o scenę w której Akacheta mówi ż...

źródło: comment_pmaML7SS0VkUBaSr5q1hbTL7v2M6SUzM.jpg

Pobierz
@mxj1337: Tak, ale mi nie chodzi o tą scenę, tylko już po tym jak Aka spotkał się z Fordem, na screenie wyżej jest dokładny czas, 49 minuta. On przechodzi przez cmentarz, idzie koło ciał ludzi zabitych przez hosty i znajduje ciało Forda, dzieje się to zaraz po buncie z 10 odcinka 1 sezonu. I jak przechodzi przez ten cmentarz, to widać to co na screenie, krzyż z imieniem Dolores, było coś
@LM317T: No to jest scena po tym jak zabiła Arnodla i siebie, mi chodzi o scenę kiedy Aka znalazł ciało Forda po buncie hostów, przed tą sceną jest ten grób @mxj1337: Muszę sobie przypomnieć 1 sezon xd Ta scena z indiańcem który znalazł ciało Forda to chyba była zaraz po tym buncie