Wpis z mikrobloga

Dzień dobry!

Właśnie jadę na lotnisko z moimi dziewuchami (5m. I 3lv.). Lecimy same i czekają nas 2 loty. Coś czuję że będą jazdy i z góry współczuję wszystkim wkoło, którzy będą siedzieć w samolocie. Oj będzie się działo ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Miłego dnia Mirki i Mirabelki !

#dziendobry #podrozujzwykopem
  • 149
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Większość komentarzy które tutaj przeczytałem po prostu utwierdziło mnie , że słowo idiota to nie obelga tylko diagnoza.
Słuchajcie staram się być najlepszym ojcem dla mojego młodego , ale dzień jak dzień , raz jest super i dziecko jest przyłóż do rany a raz ma swoje humorki , staram się dbać o komfort ludzi wokół ( sam tego wymagam ) ale p---------e typu "nie potrafisz opanować dzieciaki" to chyba kogoś tu p----------o.
  • Odpowiedz
  • 4
@gingerbread p-----l tych nolife'ow z których 90% nie ma dzieci a drugie 80% nigdy w samolocie nie było. Każdy normalny pasażer wie że z dziećmi nie zawsze da się wszystko przewidzieć
  • Odpowiedz
Hehhe widze ze wszystko juz powiedziane w temacie a pamietacie takie mema z madka z wózkiem w auobusie? jak to było? tzreba było dać d--y factowi z samochodem? XD

Nie doczytałam jaki jest cel tej wucieczki
  • Odpowiedz
@Calidus: Zależy. Moja siostra ma czwórkę dziecki a kuzynka tylko dwoje. Siostry siedzą jak w zegarku, za mamusią gęsiego a kuzynki dówjka rozpieszczonych gówniaków robi co chce NA ZŁOŚĆ
90 procent sukcesu to wychowanie.
  • Odpowiedz
@motaboy: 722 plusy ci n------i za to ze do dzieci powinno sie doplacac xd wykop w pigulce, gdzie 80% nawet nie ruchalo xd a co dopiero myslec o dzieciach
  • Odpowiedz
@gingerbread: jak dobrze ,ze takie posty jak twoj sie pokazuja. W------o licznik s----------a u wykopkow ktorzy nie maja nawet drugiej polowki a co dopiero myslec a dzieciach

btw Powodzenia
  • Odpowiedz