Wpis z mikrobloga

Dzień dobry!

Właśnie jadę na lotnisko z moimi dziewuchami (5m. I 3lv.). Lecimy same i czekają nas 2 loty. Coś czuję że będą jazdy i z góry współczuję wszystkim wkoło, którzy będą siedzieć w samolocie. Oj będzie się działo ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Miłego dnia Mirki i Mirabelki !

#dziendobry #podrozujzwykopem
  • 149
  • Odpowiedz
Jeszcze nie słyszałam żeby ktoś się chwalił brakami umiejętności zapanowania nad własnymi dziećmi xD


@MinnieMouse0:

Ty się chwalisz brakiem umiejętności poprawnego konstruowania zdań i co? ¯\_(ツ)_/¯

Poza tym, pewnie nigdy się o tym nie przekonasz, ale nie jest prosto zapanować nad swoimi dziećmi. Np. nie sądzę, żeby Twoi rodzice byli dumni czytając co piszesz...
  • Odpowiedz
  • 3
@anonimek123456 podobnie jak nie ma ŻADNEGO powodu dla którego mój lub czyjś przelot z niegrzecznymi dziećmi miałby być mniej ważny od czyjegoś komfortu.
Mogę napisać żebyś wybrał własny transport jak nie chcesz słuchać wrzaskow dzieci na lotnisku ale zaraz napiszesz, że to matka ma jechać swoim autem.
Możemy się tak przegadywać bez końca ale fakty są takie, że nie da się uniknąć takich sytuacji.
Dopóki nie wymyślą teleportacji trzeba wziąć na
  • Odpowiedz
@Gronie: Oczywiście, że niestety tak jest. Odpowiadam tylko na komentarze osób które twierdzą, że ich gówniak jest najważniejszy i zapach kupy jest o wiele istotniejszy od czyjegoś komfortu podróży. Nie, nie jest istotniejszy. Nadal to drący się gówniak z roztaczającym się zapachem kupy kontra ludzie, którzy chcą przemieszczać się z godnością z zachowaniem słusznie należnej bańki komfortu, która powinna być nienaruszalna. Bardzo dobrze rozwiązało to pkp ze swoją "strefą ciszy"
  • Odpowiedz