Wpis z mikrobloga

Dzień dobry!

Właśnie jadę na lotnisko z moimi dziewuchami (5m. I 3lv.). Lecimy same i czekają nas 2 loty. Coś czuję że będą jazdy i z góry współczuję wszystkim wkoło, którzy będą siedzieć w samolocie. Oj będzie się działo ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Miłego dnia Mirki i Mirabelki !

#dziendobry #podrozujzwykopem
  • 149
  • Odpowiedz
@gingerbread: z tego co zauwazylem to nie jest tak latwo zapanowac nad dziecmi i duzo zalezy od dlugosci lotu.
Np. ja nie znosze znizania i startu i potrafie to opanowac ale jak dziecko #!$%@? da znac, ze zatyka uszy i robi sie niedobrze? Jeszcze 3 letnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powodzenia
Czesto mi sie trafia, ze siedze kolo dzieci ale dopoki nie puszczasz bajek na glosniku
  • Odpowiedz
@Tomek1902:

sorry, ale jeśli ktoś nie rozumie, że samotna matka w podróży z dwójką dzieci to wyzwanie, a nie kwestia wyboru, jeśli nie rozumie, że w życiu nie na wszystko mamy wpływ i czasami trzeba wybierać mniejsze zło, jeśli nie rozumie, że nie jest pępkiem świata i życie w społeczeństwie wymaga czasami poświęceń...

... to termin "idiota" nie jest obelgą tylko DIAGNOZĄ.
  • Odpowiedz
sorry, ale jeśli ktoś nie rozumie, że samotna matka w podróży z dwójką dzieci to wyzwanie, a nie kwestia wyboru, jeśli nie rozumie, że w życiu nie na wszystko mamy wpływ i czasami trzeba wybierać mniejsze zło, jeśli nie rozumie, że nie jest pępkiem świata i życie w społeczeństwie wymaga czasami poświęceń...


@Paul_Proteus: a myślisz, że opinie takich ludzi wynikły z takich sytuacji?

Zastanów się nad genezą takich postaw. I odpowiedz sobie czy nigdy nie widziałeś rodziny, która swoją postawą i zachowaniem nigdy nie wywołała u Ciebie irytacji, zdenerwowania? Dziecko przepychające się na zjeżdżalni za nic mający innych, robiący przy okazji krzywdę Twojemu dziecku? Rodzic na jakakolwiek reakcje reaguje agresją i
  • Odpowiedz
@Shyvana: to ze jestes na tyle emocjonalnie uposledzenie, ze wychowanie dziecka i interakcja z reszta swiata posiadajac takowe lezy poza twoimi horyzontami to zostaw dla siebie xD

Kurła to juz nie mozna z dzieckiem do samolotu, albo tramwaju bo moze plakac xDD

Z kim ja tu siedze (,)
  • Odpowiedz
@acidd: 15lvl to przesada ale te mordoryje ponizej 5 to powinny miec zakaz wstepu i nie porownuj do sytuacji jak sie dwa dziady pobily bo to jest promil a gowniaki na 90% zaczna drzec ryj i skutecznie przeszkadzac innym pasazerom
  • Odpowiedz
  • 2
@motaboy No, w ogóle gówniaków nie powinno być. Każdy się powinien rodzić z rozwiniętym myśleniem abstrakcyjnym przynajmniej, stabilny emocjonalnie no i ogólnie, żeby nie srał pod siebiw, bo to jednak siara.
  • Odpowiedz
  • 4
@gingerbread nawet nie czytam co wyżej piszą te dzieci co nigdy nie miały dzieci. Według nich jak ma dziecko to siedź w domu bo przeszkadzasz innym. A potem płacz że ludzie nieprzystosowani do życia w społeczeństwie.
Wykopki zawsze będą narzekać.
Trzymam kciuki żeby nikt Ci się nie zgubił i tyle samo lądowań co startów.
Z fartem matko :)
  • Odpowiedz
@Gronie: Niech nie siedzi w domu ORAZ nie przeszkadza innym.
Tak, niektórzy są księżniczkami i ich księżniczkowanie i naruszanie komfortu jest tak samo ważne jak czyjeś gówniaki nad którymi madka nie potrafi zapanować. Nie ma ŻADNEGO powodu dla którego czyjś komfort miałby być mniej ważny od obcych dzieci.
  • Odpowiedz
@gingerbread: polecam oswajanie dzieci z lataniem (ʘʘ)
Ja latam często z moimi, lvl 10m i 3,5. Młodsza w chuście, do tego łatwo składający się wózek, starszy przeszkolony i współpracuje, na zmianę ciśnienia profilaktycznie butle z napojami w japy w trakcie startu i lądowania. Do tego zestaw ulubionych zabawek i łakoci na czas lotu. Jeszcze mi się nie zdarzyło żeby któreś zapłakało.
Ofkors są dzieciaki, którym nic
  • Odpowiedz