Wpis z mikrobloga

Dzień dobry!

Właśnie jadę na lotnisko z moimi dziewuchami (5m. I 3lv.). Lecimy same i czekają nas 2 loty. Coś czuję że będą jazdy i z góry współczuję wszystkim wkoło, którzy będą siedzieć w samolocie. Oj będzie się działo ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Miłego dnia Mirki i Mirabelki !

#dziendobry #podrozujzwykopem
  • 149
  • Odpowiedz
@gingerbread: nie zdążyłem napisać przed odlotem ;-) Nie zawsze latanie z dziećmi, to problem. Mój starszy pierwszy raz leciał, jak miał niecałe 2 lata. Od razu po starcie zasnął, a jak wysiedliśmy z samolotu, to od razu się pytał kiedy będziemy znowu lecieć.
  • Odpowiedz
@gingerbread: Będzie dobrze.

A do was, wykopki, nie mam słów - jesteście umysłowymi dnami. Jestem geniuszem internetowym, ale nie potrafię sobie poradzić z hałasem w samolocie. Tacy sami ludzie jak wy budują się w miejscach zagrożonych powodzią i oczekują pomocy od państwa, albo biorą kredyty we frankach. Samolot to przestrzeń publiczna i hałasy mogą być na porządku dziennym - jak ci przeszkadza, to sobie wynajmij prywatny lot.
  • Odpowiedz
Jak patrzę na te komentarze kilkunastoletnich idiotów i (co gorsza) idiotek, to serio Ci współczuję


@Paul_Proteus: długo zastanawiałem się czy odnieść się do Twoich komentarzy...

Moim zdaniem, jesteś osobą, przez którą takich komentarzy na wykopie będzie więcej i więcej. Tak, komentarze o zakazie czy podnoszeniu cen za bilety dla dzieci są głupie, ale tak na prawdę produkowane są na wykopie tylko i wyłącznie dla poklasku wielkiej grupy
  • Odpowiedz
@gingerbread: szanuje i #!$%@? na #!$%@? polaczków, próbujących ograniczyć komuś wolność „bo masz małe dzieci”. Życzę spokojnego lotu, żeby dzieci były spokojne i zapewne miłych wakacji?
  • Odpowiedz