Wpis z mikrobloga

Czytam niektóre opinie i załamuję ręce.
P--------i malkontenci.
Redzi na razie pokazali wyłącznie miasto za dnia, a niektórzy już narzekają, że gra nie wygląda jak oryginalny Blade Runner.
A ludzie z CDP WYRAŹNIE MÓWILI, że nie chcą kolejnej cyberpunkowej kopii Blade Runnera.
Nie chcą kolejnego cyberpunka wzorowanego na latach 80.
Chcą cyberpunka rzeczywiście futurystycznego.

Ale po co zajmować się malkonentami.
Zdecydowanie przeważają opinie zafascynowanych zapowiedzią fanów gatunku.

#e3 #cyberpunk2077 #gry #cdprojektred
Trolljegeren - Czytam niektóre opinie i załamuję ręce.
P--------i malkontenci.
Redz...

źródło: comment_S8tru6sLHctWn3zzQ9PIZcVxDxJRldAI.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Trolljegeren: obejrzałem trailer kilka razy i za każdym razem podobał mi się bardziej ;)
podoba mi się klimat, muzyka, akcja
to będzie kolejny hicior :)
  • Odpowiedz
@Trolljegeren: a szkoda strzępić ryja,jeszcze debile piszący że trailer ani trochę nie oddaje klimatu "cyberpunku" ..

tak to jest jak cyberpunk zna się tylko z blade runnera heh

super jest,czekam na gameplay
  • Odpowiedz
@Trolljegeren: no i nie podoba im się bo nie jest mroczne, i co im zrobisz? Naszczasz do ryja? Każdy sobie jakoś wyobrażał cyber jak tam chciał i niektórzy chcą go mrocznego i w odcieniach szarości.

Dostaną go bo to wielka gra ale kołnierzyki wyliczyły że tak będzie lepiej by puścić w trakcie dnia trailer.
  • Odpowiedz
@Trolljegeren: Mi nie podoba się że świat gry został osadzony w Ameryce, sprawa oklepana do porzygu. Wolałbym jakieś fikcyjne państwo lub nawet tym fikcyjnym państwem mogłoby być futurystyczne trójmorze a akcja mogłaby się dziać w Warszawie.
  • Odpowiedz
@vvit0: Pierwszy teaser to była dosłownie chwilka z potencjalnej gry. Skąd założenie, że nie będzie podobnych akcji o podobnym klimacie w końcowym produkcie? Bo pokazali słoneczne miasto? A to jakoś się wyklucza?
  • Odpowiedz
@Trolljegeren: Ten trailer jest c-----y i tyle. Jeśli chcieli tym czymś zareklamować grę to im się to nie udało. I niestety ale opinie są takie sobie, co najżywiej polaczki walą konia bo „polska” gra.
  • Odpowiedz
@Igristoje: Więc jak komuś się podoba, to już wali konia, bo polska gra, ale jak wg Ciebie c-----y trailer, to to jest prawda objawiona i wszyscy mamy przytaknąć? Ach, Polacy i te ich bogate opinie.
  • Odpowiedz
@Trolljegeren: I bardzo dobrze, malkontenci chcieliby symulator Ryana Goslinga, bo to jedyne co im się kojarzy ze słowem "cyberpunk". Cieszę się że cdpr nie gra pod publikę, tylko robi swoje. Nawet c-------o synthwave'u nie zauważyłem.
  • Odpowiedz